Modulárnost celé aplikace

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Droid
Člen | 92
+
0
-

Zdravím, čistě teoreticky – řešil z Vás někdo kompletní modulárnost CMS? Tzn. že články, komentáře, galerie…zkrátka všechno jsou moduly, které je možné přidávat přes administraci.
Pozn. na řešení od Pandy jsem koukal, ale to je spíš hodně hrubý náčrt.

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Jooo, teď to zrovna řeším :) pokud chceš vidět něco konkrétního tak si počkej tak rok, dva :)

arron
Člen | 464
+
0
-

Ja uz to dost dlouho resim a konstatuju, ze je ve frameworku jeste par drobnosti, ktere to neumoznuji takhle udelat, Takze nedockave cekam na verzi 2 a doufam, ze v ni uz budou vsechny tyhle problemy odstraneny.

Jinak to neni az tak jednoduche, jak by se mohlo zdat:-)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

HosipLan napsal(a):

…počkej tak rok, dva :)

Konečně z tebe vypadnul splnitelný termín?

arron napsal(a):

Ja uz to dost dlouho resim a konstatuju, ze je ve frameworku jeste par drobnosti, ktere to neumoznuji takhle udelat, Takze nedockave cekam na verzi 2 a doufam, ze v ni uz budou vsechny tyhle problemy odstraneny.

Po vydání Nette 2.0 zjistíš že tam jsou další drobnosti. Ty totiž budou pořád. Takže odkládat něco až to bude někde něco vyřešené je celkem nesmysl.

Jod
Člen | 701
+
0
-

Mne sa páči myšlienka http://radiantcms.org/ . Niečo zjednodušené som si implementoval do jedného systému, ale v ramaze frameworku. Predtým som sa oto pokúšal aj v nette, ale len vkladaním modulu cez tag to obsahu stránky.

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Patrik Votoček napsal(a):

Konečně z tebe vypadnul splnitelný termín?

To sice souvisí s administrací, ale ta je podstatně reálnější, jak celé CMS :)

Droid
Člen | 92
+
0
-

Jod napsal(a):

Mne sa páči myšlienka http://radiantcms.org/ . Niečo zjednodušené som si implementoval do jedného systému, ale v ramaze frameworku. Predtým som sa oto pokúšal aj v nette, ale len vkladaním modulu cez tag to obsahu stránky.

Mně jde spíš o Nette. Respektive mám Ruby radši než PHP, ale poptávka po PHP je prostě v ČR větši…Zkusím kouknout, jak to řeší jiné CMS.

EDIT: Vzpomněl jsem si na ekvivalent Radianta v PHP – Frog CMS, třeba to tam bude nějak zajímavě řešené.

Editoval Droid (22. 3. 2011 12:46)

Jod
Člen | 701
+
0
-

Ano, ale riešenie nieje až tak závislé na jazyku, viď frog. Škoda, že sa už nevyvíja.