Chybová hláška pri vstupe na web nette.org

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
mochja
Člen | 20
+
0
-

Chcel by som nahlásiť chybu webu nette.org. Mám prehliadač minifield (Firefox 4beta) a pri vstupe na https://nette.org/cs/ mi vyhazuje tuto hlášku

Ak je to chyba firefoxu tak sa predom ospravedlňujem.

bojovyletoun
Člen | 667
+
0
-

mám minefield 4.0b 9 pre (krycí jméno slowfox) a žádný problém nemám

Semik
Backer | 135
+
0
-

Taktéž se mi to projevuje.

mochja
Člen | 20
+
0
-

Nakoniec ma napadlo spustiť ff bez pluginov a je to pluginom Adblock takže stačí si pridať výnimku a je to ok ;)

ic
Člen | 430
+
0
-

mochja napsal(a):

Nakoniec ma napadlo spustiť ff bez pluginov a je to pluginom Adblock takže stačí si pridať výnimku a je to ok ;)

Zajímavé… ‚pokud se vám na našich stránkách zobrazuje tato chybová hláška, udělte nám výjimku v Adblockeru‘ .

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

AdBlock mám a chyba se u mě nevyskytuje. Minefield 4.0b9pre, AdBlock Plus 1.3.2.

Jur4
Člen | 51
+
0
-

Je to AdBlockem, dělá mi to taky (Mac, Safari 5.0.3 s AdBlockem). Nezobrazí se celý div#banner ve kterém je struktura pro jCarousel a ten pak háže tuhle hlášku.

Editoval Jur4 (24. 12. 2010 12:09)

mochja
Člen | 20
+
0
-

Majkl578 napsal(a):

AdBlock mám a chyba se u mě nevyskytuje. Minefield 4.0b9pre, AdBlock Plus 1.3.2.

Asi nemáš český zoznam block listu. Ale určiťe je to tím adblock ako hovorí Jur4 berie celý ten #banner element a JS ho potom nemôže nájsť.

David Grudl
Nette Core | 8111
+
0
-

Dělá to pravidlo ~ceskatelevize.cz#div(id^=banner), zkusil jsem napsal autorovi české sady.