Je třeba, aby Nette\String byla třída?

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

Chce to ten Nette language, jak se bude kompilovat do PHP.

paranoiq
Člen | 392
+
0
-

@david: nejsem si jistý, že správně chápu co si představuješ pod termínem boxing. můžeš mě osvítit?

David Grudl
Nette Core | 8108
+
0
-

Honza Marek napsal(a):

Chce to ten Nette language, jak se bude kompilovat do PHP.

Třeba file_put_contents('output.php', $latte->formatMacroArgs(file_get_contents('input.nphp'))) :-) A hned se dá používat foreach([a,b,c] as $name) echo true ? $name;

Ale vážně: neumím si moc představit, jak to s PHP dopadne, protože já takovou sr***u za pět let používat nechci a nezdá se mi, že by se vývoj do té doby někam mohl dostat. Takže port Nette do jiného jazyka nebo nějaký prekompiler nevidím zase jako úplnou fikci.

Roman Ožana
Člen | 52
+
0
-

Velmi rozumná myšlenka. Taky si nemyslím, že se stane zázrak, spíš se nabalí ještě nějaké nové (další) problémy.

// edit: smazána citace (Honza Marek)

Editoval Roman Ožana (8. 12. 2010 8:43)

JohnnyPea
Člen | 1
+
0
-

Na druhej strane 5 rokov je celkom dlhá doba vzhľadom na dynamiku vývoja v IT. PHP sa netvorí len tak samo a aj Nette môže byť pre neho prínosom.

Editoval JohnnyPea (8. 12. 2010 12:23)

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

Před pěti lety vyšlo PHP 5.1. Z toho se dá usuzovat jediné

paranoiq
Člen | 392
+
0
-

ad ArrayObject – co třeba takové řešení: https://gist.github.com/734573 (první nástřel, happy code, netestováno, neoptimalizováno, PHP 5.3 only, sorting pomocí intl/Collator)