Hledám hosting pro Nette, který umí Imagemagick

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Prochaine
Člen | 15
+
0
-

Můžete mi prosím doporučit nějaký cenově rozumný a kvalitní hosting pro Nette, na kterém by běžel ImageMagick a kde je rozumný paměťový limit pro PHP?

Děkuji.

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Jen bych upozornil, že Nette nevyžaduje PHP rozšíření imagick, protože ho nepoužívá – vyžaduje knihovnu v systému, kterou používá přes funkci exec.

Vyki
Člen | 388
+
0
-

Prochaine napsal(a):

Můžete mi prosím doporučit nějaký cenově rozumný a kvalitní hosting pro Nette, na kterém by běžel ImageMagick a kde je rozumný paměťový limit pro PHP?

Děkuji.

Doporučuji použít hosting od Onebit.cz. Viz.: https://forum.nette.org/…moci-imagick?…. Ale k práci v Imagickem musíš použít třídu Imagick, která je součástí PECL knihovny u nich na serveru. Nette třídu ImageMagick použít nelze protože mají zakázáno použití fce exec. Paměťový limit v tomto případě až zas tak řešit nemusíš, není to jako v GD knihovně, kde je to v čistě v režii PHP. PHP PECL třída Imagick využívá externí knihovny (ImageMagick, GhostScript) instalované na serveru mimo PHP, takže změnšíš bez problémů 5MB fotku ve vysokém rozlišení. Pokud půjdeš do toho Onebitu, zvol si hosting s verzí PHP 5.3, protože tam jim ten Imagick běhá opravdu dobře. Va serveru s PHP 5.2 jsem zaznemnal občas problém s náhledy PDF – na obrázku byly pouze černovbílé čmouhy, ale bylo to tak v jednom z 20ti PDF souborů. Na té verzi s 5.3 to náhledy z těch samých souborů udělalo v pořádku.

Prochaine
Člen | 15
+
0
-

Docela smutné, že existuje pouze jeden hosting, který by měl požadované parametry :-(

nAS
Člen | 277
+
0
-

Tak nevím jak jsi přišel na to, že je jenom jeden, ale kdybys trochu googlil, tak ImageMagick umí např:

a mnoho dalších…

Prochaine
Člen | 15
+
0
-

Vy vážně platíte ročně 1000 – 2000 Kč za jeden web?

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

A to je jako hodně?

tomees
Člen | 59
+
0
-

já měl pocit že 1400 je jako taková startovní částka :-) jakože 1400 je úplně normální částka za průměrnej hosting

Editoval tomees (26. 11. 2010 19:14)