Jak na hromadné odstranění BOM?

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Mesiah
Člen | 240
+
0
-

Dobrý den,

prosím Vás, existuje nějaký program (skript), který by mi rekurzivně prošel všechny adresáře od zadaného a odstranil BOM v každém souboru?
Zkoušel jsem ZendStudio a to mi pěkně rozmrdalo celý projekt v Nette, takže tedka dostávám Exception Cannot send session cache limiter.

redhead
Člen | 1313
+
0
-

Zkus tohle s nějakou úpravou:

https://forum.nette.org/…already-sent?…

Mesiah
Člen | 240
+
0
-

vyžkoušel jsem, ale bez efektu… No vlastne… Jeden efekt ten skript měl, pro každý soubor mi napsal: warning fopen(...php): failed to openstream: No such file or directory in /var/www/.../diebom.php on line 6, spustil jsem jej z konzole pomoci sudo php diebom.php

každopádně všechny php soubory jsem otevrel v pspadu, udelal zmenu, vratil zmenu, ulozil a pak nahral na server. Nepomohlo to. Proto se ptam: problem BOM se tyka jen PHP? Nebo treba i .htaccess ?

Každopádně, do BasePresenteru jsem k metodě beforeRender přidal tento kod, diky cemuz web jede, ale tohle berličkování se mi ani za mak nelibi… :/ Nechapu, jak může IDE určené pro jazyk, který trpí na tuhle chybu jí nepředcházet…

if (!Environment::getSession()->isStarted()) {
        Environment::getSession()->start();
}

Editoval Mesiah (8. 11. 2010 0:12)

David Grudl
Nette Core | 8170
+
0
-

Stáhni si vývojovou verzi a použij tools/Code-Checker