Motivace pro lidi píšící dokumentaci

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Dlouhou dobu hodně lidí přemýšlelo jak namotivovat schopné lidi aby se zapojily do psaní dokumentace k Nette. Až mě to nedávno díky Pavlovi Kučerovi napadlo.

Každý kdo se aktivně zapojí do tvorby dokumentace dostane speciální Nette tričko / košili kterou budou mít pouze dokumentaristé. Proto neváhejte a zapojte se ještě dnes!

Bernard Williams
Člen | 207
+
0
-

Nazdárek,

takže korekce textů se vůbec nepočítají? Nebo jich musí být více? Kde je ta hranice, kdy tričko dostanu a kdy ne? Abys rozuměl. O tričko mám zájem a stejně tak bych rád přispěl svou troškou do mlýna/dokumentace, ale bohužel se necítím jako pisálek, který by dokázal psát plnohodnotnou dokumentaci/návody pro návštěvníky stránek Nette.

Díky
Bernard

pave.kucera
Člen | 122
+
0
-

@Bernard Williams: počítají, ale když někdo opraví jeden překlep, na tričko to nestačí. Nevím jakou bude mít Vrták hranici, ale za několik kompletně opravených článků tričko určitě bude.

Honza Kuchař
Člen | 1662
+
0
-

Také rád přispěji. Články opravuji pravidelně, vždy když na nějakou chybu zde na webu narazím. Pravda, už jsem tu několik měsíců nic nečetl, ale před tím jsem četl docela intenzivně. Třeba najdu nějaký ten střípek času a něco také sepíšu. Ale vše jen možná, mám toho teď nad hlavu. :(

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Vyloženou hranici zatím stanovenou nemám takže nedokážu odpovědět. Spíše to budu řešit až budu trička / košile objednávat.

Jen bych rád upozornil že tato nabídka platí pro DOC10 (tj lidi přispívající do dokumentace pro Nette 2.0 – kterou mám na starosti bohužel totiž není v mých silách abych hlídal i lidi podílející se na dokumentaci před rokem a více)

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

Tohle? https://doc.nette.org/ Je tam všechno?

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Ano tohle a ano je… (kromě Nette\Context)