Datagrid + nové snippety (snippet:grid)

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
na1k
Člen | 288
+
0
-

Zdravím!

Mám problém s rozchozením Datagridu (od Romana Sklenáře, případně modifikace od Majkla) pod PHP5.3 a Nette2.0.

Zřejmě proběhla nějaká změna ve snippetech a snippety s dvojtečkou jsou mimo provoz :(

Konkrétní chyba je
Filter Nette\Templates\LatteFilter::__invoke: Unknown macro {snippet:grid} on line 1. (in file …E:\Web\zz1\libs\DataGrid/grid.phtml)

redhead
Člen | 1313
+
0
-

Do reguláru pro jméno makra přibyli znaky . a : (pro psaní např. {form:label ..} nebo něco podobného).

Bylo reportováno..

Editoval redhead (6. 10. 2010 12:10)

pekelnik
Člen | 462
+
0
-

Teď mě napadnul možný dočasný „Fast&Furious“ workaround:

Nahradit {snippet:foo} nativním PHP voláním toho makra – které kromě toho, že nejde zavolat, „normálně“ funguje.

Editoval pekelnik (6. 10. 2010 16:34)

na1k
Člen | 288
+
0
-

Wow, to mě taky napadlo, ale netuším, jak to udělat. To makro se „překládá“ celkem složitě :-|

Proč tam vůbec je ta dvojtečka? Nemůžu to napsat „postaru“? Anebo můžu nějak upravit datagrid aby to fungovalo? Potřeboval bych to celkem rychle. To mi neříkejte že vám teď všem umřely snippety a nikomu to nevadí :(

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

na1k napsal(a):

Potřeboval bych to celkem rychle. To mi neříkejte že vám teď všem umřely snippety a nikomu to nevadí :(

Riesenie hackovanim zdrojakov Nette. Iba odmazes tu dvojbodku z regleru. Ale systemove to nie je.

na1k
Člen | 288
+
0
-

Díky, pomohlo :)

Používat dvojtečky v názvech maker nemám stejně v plánu a jde jenom o jednorázový projekt kvůli škole :-p

tom
Člen | 171
+
0
-

a co místo {snippet:grid} použít {snippet grid} ?