Novinky představené na WebExpo 2010

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Peetee
Člen | 75
+
0
-

Ahoj,

bohužel jsem se nemohl zúčastnit Davidovi přednášky na Webexpu ani vidět stream. Podle reakcí na twítů soudím, že to byla… fakt velká věc.

Předpokládám, že záznam se ven nedostane – ani by mi to nepřišlo fér, zadarmo, když ostatní platili za lístky. Ale chtěl bych poprosit zúčastněné o souhrn, co tento bod znamená pro Nette, co už je funkční a na co se můžeme těšit.

Díky.

redhead
Člen | 1313
+
0
-

Video je (ale nevím kolik toho je, neviděl jsem ho)

PS: stream byl přece taky zdarma ;)

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

Záznam je již dávno venku, a stream byl na webexpo.cz (mstv.cz)

CZshare

westrem
Člen | 398
+
0
-

Co sa prednasky tyka, zdielam nazor, ze bola zamerana na publikum, ktore o Nette uvazuje (co je dobre) a teda clovek co sa okolo Nette pohybuje bol prekvapeny asi len zaverecnym zAJAXovanim aplikacie pomocou jedneho # znaku :)

arron
Člen | 464
+
0
-

westrem napsal(a):

Co sa prednasky tyka, zdielam nazor, ze bola zamerana na publikum, ktore o Nette uvazuje (co je dobre) a teda clovek co sa okolo Nette pohybuje bol prekvapeny asi len zaverecnym zAJAXovanim aplikacie pomocou jedneho # znaku :)

Nicmene to byla krasna pointa :-D

Peetee
Člen | 75
+
0
-

Děkuju za odkaz. To je přesně to, po čem má dušička prahla.

JakubJarabica
Gold Partner | 184
+
0
-

Ak je

<?php
$form->addDynamic(...)
?>

to, na čo myslím, rozhodne chcem byť prvý betatester :) Neuveriteľne by sa mi hodil formulár, v ktorom by som si mohol dynamicky meniť počet kontajnerov(do mojej jednoduchej invoicing app)…