Chyba při loginu: InvalidStateException open(tcp://…, O_RDWR) failed: No such file or directory (2)

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Laethnes
Člen | 53
+
0
-

Mám stránky na ic.cz a od jejich aktualizace na nové PHP mám problém: řádek $user->authenticate($username, $password); vyhazuje výjimku ve stylu

InvalidStateException
open(tcp://fs02.ic.cz:11211/sess_693e0fe08f55b10eb585f1d73d3d7c5c, O_RDWR) failed: No such file or directory (2)

Nevíte, co s tím? Já už si fakt nevím rady, Googlení mi nepomohlo.
Nette: 0.9.6. (Aktualizováno se stránek, testovací verze ani verze 2 se mi nechtělo nijak řešit.)

EDIT:
Opomněl jsem dodat další informace: výše uvedená chyba se stane, když se uživatel pokusí přihlásit. Po té se zobrazuje jen bílá stránka a v logu se již nezobrazují žádné další výjimky. Pomůže jen smazání cookies.

Editoval Laethnes (27. 9. 2010 11:02)

markoph
Člen | 3
+
0
-

Riešim momentálne rovnaký problém. Zistil som, že ak zmením práva na session súbor, ktorý bol vytvorený nette zo 600 na 777, tak sa dá s aplikáciou normálne pracovať. Zjavne má nette problém čítať session. Vyskúšal som už snáď všetky postupy, ktoré sú na fóre. Vyskúšaj prosím, či ti to po zmene práv na session súbor (novo vytvorené session, nie adresár) funguje.

Laethnes
Člen | 53
+
0
-

Jo, zkusím hned jak se dostanu k netu, kde není blokované FTP – tedy o víkendu :3. (Přes webové rozhraní to nemůžu udělat, protože nemám heslo k ic.cz administraci.)

Laethnes
Člen | 53
+
0
-

No, zkusil jsem to, ale z nějakého důvodu to vůbec nevytváří soubory session. Předtím – když už běžela tato chyba – se vytvářely, ale teď už vůbec, takže nemohu otestovat. Samozřejmě jsem pro jistotu zkontroloval, zda má pořád složka sessions patřičná práva – pořád nezměněných 777.