Jak nalákat kolegu na nette?

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Jan Endel
Člen | 1016
+
0
-

Zdravím, obracím se na vás, nejspíše na nette evangelisty. Dostal jsem se do nové práce kde stále vymýšlejí své krásné kolečko (upřímně řečeno dost hranaté) naštěstí na tom děláme jenom dva. Jaké videa popřípadě jaké argumenty mám tomu druhému podstrčit aby se stal nette fanatikem jako já O:-).

romansklenar
Člen | 655
+
0
-

Co je to za firmu? :)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Ideálně ho dovést dnes na webexpo… (máte cca 1hod… :-D)

Elijen
Člen | 171
+
0
-

vrtak-cz napsal(a):

Ideálně ho dovést dnes na webexpo… (máte cca 1hod… :-D)

Z Ostravy to bude celkem oříšek :-)

A já na to uplně zapoměl a nevim jestli to stíhám :-(

_Martin_
Generous Backer | 679
+
0
-
umrlec
Člen | 56
+
0
-

Hm, z Ubuntu se na to nepodívám, ani s Moonlight to nefunguje, a ve virtualboxu mi nejde zvuk. Doufám, že bude někde ke stažení záznam. :(

Aurielle
Člen | 1281
+
0
-

Hlavně představení už skončilo…

umrlec
Člen | 56
+
0
-

Tak dobrááá … z ubuntu jsem se na to nemohl podívat, ani Moonlight nefungoval, a ve virtualboxu mi nešel zvuk. Doufám, že bude někde ke stažení záznam. :(

Editoval umrlec (24. 9. 2010 19:27)

k23
Člen | 13
+
0
-

umrlec napsal(a):

Tak dobrááá … z ubuntu jsem se na to nemohl podívat, ani Moonlight nefungoval, a ve virtualboxu mi nešel zvuk. Doufám, že bude někde ke stažení záznam. :(

Nejsi sám, taky mám Ubuntu a jsem teda zklamanej, konference o webu a vládne tomu MS. No nic no. Zbývá jen čekat na záznamy z přednášek.

jansfabik
Člen | 193
+
0
-

Než bude vydanej nějakej pořádnej záznam, tak jsem uploadoval tohle:

http://czshare.com/…mework_2.avi

Sorry, nemám k dispozici server, tak jsem to dal sem.

Zvuk je OK, obraz hrůza, bohužel se mi to z toho jejich MSTV líp nepovedlo. (Ono to ale zas tak nevadí, na většině prezentace je vidět stejně jenom chodící David. :-)) Dá se číst ta prezentace v KeyNote a při zaostření na zdroják to taky jde.

umrlec
Člen | 56
+
0
-

Díky .)