Jak poslat obsah promene do jine sablony

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
joseff
Člen | 233
+
0
-

Zdravim, je to asi uplne jednoduche, ale omlouvam se zacinam a nejak to nechapu, jedine co chci je vypsat obsah promene „pokus“ v jine nez v default sablone, ale to my nejde.

	<?php

class AdminPresenter extends Presenter
{
    private $pokus;

    public function handlePokus()
    {
        $this->pokus = 'ahoj';
        $this->template->mujpokus = $this->pokus;
        $this->redirect('sablonapokus');
    }

    public function renderSablonapokus()
    {
        $this->template->mujpokus = $this->pokus;
    }
}

Zkousel jsem i pred pokus dat @persistant ale to taky nepomohlo, asi delam nejakou hloupou chybu, ale jde mi o to aby kdyz stisknu tlacitko pokus aby se mi vypsal text pokus. Kdyz dam primo do metody handlePokus() echo pokus tak to samozrejme jde, taktez kdyz zadam do metody renderSablonapokus() $this->template->mujpokus = ‚pokus‘ (v sablone tedy chyba neni); ale me jde o to udelat nejakou operaci v handlePokus() a pak to vypsat skze sablonu, coz proste nejak nechapu. Pokud mi to nekdo vysvetli budu moc vdecny!

kravčo
Člen | 721
+
0
-

Pravdepodobnosť, že ti niekto na príspevok odpovie prudko vzrastá s tým, ako dobre a ako rýchlo sa otázka číta. Dobrý začiatok na zvýšenie pravdepodobnosti je zvýraznenie syntaxe kódu a jeho správne odsadenie.

toka
Člen | 253
+
0
-

Přes $this->setView('...') se dá měnit šablona, ale to možná není ono. Moc tvůj dotaz nechápu – je pátek :-D

joseff
Člen | 233
+
0
-

Ale ano, to je presne co jsem hledal, dekuji mnohokrat.