Opera – Problem se session

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Davelister
Člen | 28
+
0
-

Zdravim,
Narazil jsem na podivny problem se session, ve vsech prohlizecich to funguje jak ma, ale opera blbne.
V login presenteru provedu prihlaseni, to probehne uspesne a presmeruje me na defaultni presenter. Problem ale je ze v opere se nic nestane(uzivael zustane neprihlaseny) a az po obnoveni(nebo kliknuti na libobolny odkaz) je uzivatel skutecne prihlasen. V ostatnich prohlizecich prihlaseni probehne bez problemu.
Podeziram z toho session, protoze podobny problem jsem objevil pri odhlasovani – to prozmenu probehne jak ma, ale flash zpravicka se objevi az po obnoveni.

Potrebuju prihlaseni i na subdomenach, proto mam v bootstrapu toto nastaveni. Kdyz tendle kod odstranim tak problem zmizi(ale na subdomenach nezustanu prihlasen)

<?php
$session = Environment::getSession();
if (!$session->isStarted()) {
    $session->setOptions(array(
        'cookie_domain' => '.'.Environment::getVariable('domain'), // cookie i pro subdomeny
    ));
    $session->setExpiration(60 * 60 * 24 * 30); // platnost session na mesic, kvuli autorizaci uzivatele
    $session->start();
}
?>

Nemate tuseni co s tim? ja uz si nevim rady :(

Editoval Davelister (8. 9. 2010 15:46)

Aurielle
Člen | 1281
+
0
-

Co se stane, když do cookie_domain narveš přímo jméno serveru?

Davelister
Člen | 28
+
0
-

Jesli myslíš bez té tečky tak beze změny

Aurielle
Člen | 1281
+
0
-

Ne, myslím .domena.com místo dosazování z Environment.

Davelister
Člen | 28
+
0
-

To uz jsem zkousel, nepomohlo..

David Grudl
Nette Core | 8142
+
0
-

Někdy pomůže smazat všechny cookies týkající se domény a subdomén.

Davelister
Člen | 28
+
0
-

Zkousel jsem, nepomohlo.

bojovyletoun
Člen | 667
+
0
-

opera volby adv cookies – všechny
místní nastavení cookies to samé

nAS
Člen | 277
+
0
-

Viz toto.

Davelister
Člen | 28
+
0
-

Wow, dobra prace ;)