Přihlášení na subdoménách na jednom serveru

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Kenn
Člen | 110
+
0
-

Mám problém s přihlášením na subdoméně. Pamatuji si, že mi to fungovalo a „najednou“ to zase nejde. Subdoména je pro administrátorskou část.

Celá aplikace je rozdělená do dvou modulů Front a Admin. Přihlašování probíhá přes BasePresenter (společný) a nebo přes Front_LoginPresenter. Každopádně ať proběhne jakkoliv, nepřihlásí mě to na subdoméně.

Subdomény mám řešené tak, že je vytvořená složka www a admin, ve kterých jsou jednom indexy a htaccess soubory. app a libs jsou pak ve stejném „kořenkvém“ adresáři serveru jako tyto dvě složky.

Existuje (měl by, když mi to fungovalo) nějaký jednoduchý způsob jak přihlásit zároveň pro všechny subdomény na jednom serveru? Nechce se mi to řešit nějakým složitým přesměrováním, ukládáním tokenů atd.

Michalek
Člen | 210
+
0
-

bootstrap.php

$session = Environment::getSession();
if (!$session->isStarted()) {
    $session->setOptions(array(
        'cookie_domain' => '.example.com', // cookie i pro subdomeny - zmenit example.com
    ));
    $session->setExpiration(60 * 60 * 24 * 30); // platnost session na mesic, kvuli autorizaci uzivatele
    $session->start();
}

Editoval Michalek (20. 8. 2010 16:18)

Kenn
Člen | 110
+
0
-

Takhle přesně sessions mám.

je to k smíchu, ale problém byl v „zaseknutém“ prohlížeči. Už to všechno funguje.