nahratie nette na FTP a Error 500

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Hamer
Člen | 3
+
0
-

Ahojte viem mi niekto poradit, nahral som si na ftp balicek ktory som nasiel na tejto stranke je tam hotova struktura aj s nette a dibi co je na tejto stranke na stiahnutie s nazvom todo-list.zip
po rozbaleni a zadani adresy so prehliadaca http://moja_domena.sk/…cument_root/

hodi mi len chybu 500 Internal Server Error

pristup na 777 nastavil app/temp a app/log

zrejme bude chyba v niektorom htaccess len neviem ktora a kde.

s Nette prave zacinam, a rad by som to rozbehol, velmi sa mi to pozdava.

dik

Mesiah
Člen | 240
+
0
-
Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Tu 500 ti hodí nette? Nebo Apache/IIS/NGINX ? Koukal jsi se do logu co ti to tam hodí?

Hamer
Člen | 3
+
0
-

Pokial by to malo hadzat do adresara log ktory je v adresary app. tak ten je uplne prazdny. ostatne stranky ktroe mam na tej domene mi funguju no su bez nette

22
Člen | 1478
+
0
-

To je tady jak v začarovaným kruhu, týdně se tady ten problém objevuje 3× a rešení jsou vždycky stejná…stači hledat na fóru!

Každopádně by se hodil nějaký Nette instalátor ala Joomla třeba…pak by jsme snad nemuseli mít ke každýmu erroru 500 nový vlákno.

Hamer
Člen | 3
+
0
-

Pozeral som ze vtom blicku co som nahral nieje subor v adresary app/config.ini

a ked som teraz kukol do logu tak uz tam mam dake chyby v ktorych sa spomyna aj config.ini

tu je subor z logu: chyba

Editoval Hamer (15. 8. 2010 12:09)

22
Člen | 1478
+
0
-

Mě by spíš zajímalo, když jsi postupoval podle QuickStartu, jestli se ti podařilo rozběhnout Nette skeleton, tzn. kapitola 1–3, kdyby jsi to totiž nepřeskočil, nemohlo by ti teď chybět config.ini! Btw ono už ta lišta červenější nebude, takze si někde sežeň config.ini v první řadě nebo se podívej do dokumentace, k čemu je takový config.ini důležitý.
https://doc.nette.org/cs/configuring

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Hamer napsal(a):

tu je subor z logu: chyba

V tom logu máš celkem jasně napsané kde je chyba.