Předávání parametru pro Ajax handle

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Manny7
Člen | 67
+
0
-

Zkouším vytvořit zobrazování obsahu za využití Ajaxu, ale mám problém s tím, jak předat parametry v těle odkazu.
V presenteru mám

	public function handleTest($par)
	{
		$reg = new \RManager;
		$this->template->knowww = $reg->findAll('table')->where('spec='.$par)->orderBy('name');
		$this->invalidateControl('knowww');
	}

a odkaz mám ve tvaru: <a href=„{link test $spec->id}“ class=„ajax“>{$spec->name}</a>
Jenže tohle mi nejde, zkouším:

	public function handleTest()
	{
		$reg = new \RManager;
		$this->template->knowww = $reg->findAll('table')->where('spec='.mt_rand(1, 2))->orderBy('name');
		$this->invalidateControl('knowww');
	}

a odkaz <a href=„{link test!}“ class=„ajax“>{$spec->name}</a> a toto mi už zobrazuje náhodná čísla (resp. data z db podle toho náhodně vygenerovaného čísla).

A nevím, jak by měl vypadat odkaz v tom prvním případě – čili jak zde {link test $spec->id} předat to ID do handelu tak, aby v něm byla správná hodnota a mohl s ní pak dále pracovat… budu rád za každou radu, už z toho blázním :)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
+1
-
{link test! 'par' => $spec->id}
Manny7
Člen | 67
+
0
-

vrtak-cz díky, pomohlo

ještě řešeím jednu zajímavou věc,

{snippet knowww span}
	{if isset($knowww)}
		{foreach $knowww as $knoww}
			<tr>
			<td><a href="{link bla}" class="knowledge">{$knoww->name}</a></td>
			</tr>
		{/foreach}
	{/if}
{/snippet}

v tomto snippetu, kde si skrz ajax vykresluju obsah, mi nefunguje jQuery události – nereaguje např. click() na třídu „knowledge“ – když odstraním ty snippet-tagy, tak mi to jde, ale s nimi bohužel ne – nesetkali jste se někdo s podobným problémem, případně neměli byste tip, jak tohle řešit? Díky

redhead
Člen | 1313
+
0
-

používej

$(neco).live('click', function() {
	//obsluha
});