Jak v sablone vypsat neco bez osetreni

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Ja
Člen | 260
+
0
-

Ahoj,

mam zapis v sablone:

<?php
<td><a href="#" onclick='deleterow({$photo->id},"{link delete!, $photo->id}")'>[X]</a></td>
?>

a nette mi z tohoto zapisu vyrobi:

<?php
<td><a href="#" onclick='deleterow(&quot;46&quot;,"&quot;\/nette\/todolist\/document_root\/photos\/show\/46?do=delete&quot;")'>[X]</a></td>
?>

nemate nahodou tuseni jak bych nette rekl, aby konkretni veci jako {$photo->id} nebo {link delete!, $photo->id} vypsalo bez osetreni? (jak vidite, dostavaj se mi tam nechtena & quot;)

Diky,
Ja

newPOPE
Člen | 648
+
0
-

Mam pocit ze staci

<?php
	{!$myVar}
?>

a NETTE vdaka content aware escapeingu vydetekuje ze si v JS a podla toho escapuje, zatial mi to vzdy spolahlivo fungovalo ;-)

Ja
Člen | 260
+
0
-

Jojo, dik moc, v prvnim pripade to funguje, ale u {link delete!, $photo->id} to bohuzel nefunguje :(

redhead
Člen | 1313
+
0
-

Ja napsal(a):

Jojo, dik moc, v prvnim pripade to funguje, ale u {link delete!, $photo->id} to bohuzel nefunguje :(

Podle mě děláš něco blbě. Nette by si to mělo zajistit samo. Zkus zaměnit jednoduché uvozovky za dvojité (u atributu: onclick=‚..‘ ⇒ onclick="")

PS: link nedávej do uvozovek, to by si mělo udělat samo (vypisuje rovnou JS string)

Editoval redhead (4. 8. 2010 20:13)

Ja
Člen | 260
+
0
-

redhead: jojo, to uz jsem zkousel, takze nynejsi kod:

<?php
<td><a href="#" onclick="deleterow({!$photo->id},{link delete!, $photo->id})">[X]</a></td>
?>

a vysledek:

<?php
<td><a href="#" onclick="deleterow(46,&quot;\/nette\/todolist\/document_root\/photos\/show\/46?do=delete&quot;)">[X]</a></td>
?>

:-/

despiq
Člen | 320
+
0
-

a nefunguje to nahodou takhle escapovany?
treba s absolutni url {link //delete!, $photo->id}

Editoval despiq (5. 8. 2010 1:33)

Ja
Člen | 260
+
0
-

despiq: bohuzel ne :(