[addon versionpanel] VersionPanel

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Honza Kuchař
Člen | 1662
+
0
-

Diskuse ke stránce VersionPanel


Vypadá to velmi dobře. Děkujeme! Rozhodně by ho měli používat všichni začátečníci povinně. A úplně ideální by bylo, kdyby to bylo schopno udělat nějaký text, podle kterého by se daly identifikovat verze použitých knihoven. Něco jako třeba Mozilla:
Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; cs; rv:1.9.2.6) Gecko/20100625 Firefox/3.6.6 ( .NET CLR 3.5.30729)

nebo Thunderbird

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; cs; rv:1.9.2.4) Gecko/20100608 Thunderbird/3.1

A tento text by se musel povinně přikládat k bugreportům. :-)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Tak jsem releasnul novou verzi…

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Tento addon využívá jmenného prostoru Nette. Zajímá mě tedy, jak to je, protože tady to David nedovolil. Změnil snad názor a můžeme začít Nette používat v Addonech nebo jej tento plugin využívá neoprávněně?

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Pozor ale v tom postu není nic zakázáno. „být nemel“ !== „být nesmí“ Naopak jsem toho názoru že u menších addonů je to naopak výhoda.

Btw myslím že děláme z komára velblouda…

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

vrtak-cz napsal(a):

Btw myslím že děláme z komára velblouda…

Lepší velbloud včas než Nette\Radvis později.

rokerkony
Člen | 122
+
0
-

vy me snad fakt donutite prejit na 5.3 :-D

Yrwein
Člen | 45
+
0
-

Přidávat třídy do namespace, nad kterým nemáte kontrolu, stavíte jeden z benefitů jmenných prostorů na hlavu. Co když někoho dalšího napadne udělat to samé? Co hůř, co když to napadne D. Grudla? .) // Jo, prostě něco přepíšete v tom souboru a… vlastně ve všech, které ho používají – nicméně proč pak používat namespace, když jediný rozdíl v jejich (ne)používání bude v nižším riziku kolize? .o)

Honza Kuchař
Člen | 1662
+
0
-

Máš pravdu. :-)

Cifro
Člen | 245
+
0
-

Yrwein napsal(a):
Jo, prostě něco přepíšete v tom souboru a… vlastně ve všech, které ho používají – nicméně proč pak používat namespace, když jediný rozdíl v jejich (ne)používání bude v nižším riziku kolize? .o)

Hmm killer argument.

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

Začínejte své NS třeba JmenoPrijmeni\Nette\Addons\... a je to :-) Trošičku analogie z Javy a package.

Editoval Ondřej Brejla (12. 7. 2010 11:37)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Ad. namespace switchnul jsem to mimo nette. A nahodil jsem verzi i pro PHP 5.2 (ta je trochu ocesana takze ‚light‘).