Školení pro „GURU“ Nettisty

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Kdysi před cca rokem jsem položil otázku zda bude i nějaké školení pro pokročilé/„GURU“ programátory v Nette. Bylo mě odpovězeno že se něco chystá a že první by mělo být cca za půl roku. No půl rok je pryč dvakrát a tak se ptám bude něco? Chystá se něco?

Tharos
Člen | 1030
+
0
-

+1

Přestože Davidovo víkendové školení (i zpětně) hodnotím velmi kladně, do hlubin koncepce frameworku se v něm bohužel nezašlo (pochopitelně z důvodu nedostatku času, alespoň něco málo se mi David snažil vynahradit při obědě).

Honza Kuchař
Člen | 1662
+
0
-

Poslední sobota… :-)

//EDIT: Školení bylo fajn, ale pravda, „Nette guruové“ se toho příliš mnoho nového nedozví. Ale přece něco ano. Tzn. komu není jasný princip Nette, šup na školení! :-)

Editoval Honza Kuchař (12. 5. 2010 23:28)

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

Poslední sobota není školení.

wdolek
Člen | 331
+
0
-

jaka je definice Nette Guru? :D ono abych pravdu rekl, na skoleni loni na podzim sem se prece jen s nejakymi vecmi setkal poprve a velice sem je uvital – i pres to, ze zacatek skoleni pro me bylo jen opakovani toho, co jsem jiz znal.

a po pul roce pouzivani Nette bych se zaradil tak maximalne do skupiny „stredne pokrocili“ (viz me obcasne zoufale thready)

Honza Kuchař
Člen | 1662
+
0
-

Nette guru je ten, kdo se tak cítí.

wdolek
Člen | 331
+
0
-

kdyz jsem v kancelari u sefa, citim se na Nette Guru… kdyz prijdu na Posledni Sobotu, citim se jako Nette n00b :(

v dokumentaci mi hodne chybi nejake specialitky – prece jen ted je zamerena hodne na uvod, pro zacatecniky. slozitejsi konstrukce se moc nevedou. take bych uvital, kdyby v dokumentaci byly nastinene nejake „best practices“ od tech zkusenejsich. to me patlani, to je „anti-DRY“ kod, tridy na nekolik tisic radku… az me z toho obcas prechazi zrak :)

Honza Kuchař
Člen | 1662
+
0
-

Myslím, že nejlepší návod na to, jak psát DRY kód aplikace, je projít si implementaci Nette. Hlavně Nette\Application.