Nová podoba stránky NDP­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-
Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Ne.

Honza Kuchař
Člen | 1662
+
0
-

Přehlednější je podle mě to druhé, ale přidal bych tam ten odstaveček než začnete…

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

Vždycky je dobrý mít přehled v tabulce.

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

sic nedělám na dokumentaci ale přehlednější je podle mě původní

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Zkusil jsem to podle námětů „vytunit“. Takže v2.0 https://wiki.nette.org/cs/example-ndp

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Tím předěláním do tabulky to podle mě ztratilo hlavní výhodu, kterou to mělo. Z tabulkou se ztrácí struktura dokumentace a tím i celková vize. Seznam může být strukturovaný, tabulka pořádně ne. Kromě toho tabulka zabírá strašně moc místa paddingem a rámečkem jednotlivých buněk, takže na stejném prostoru vidím méně informací.

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

ja si nemuzu pomoct, ale pro projektove rizeni (a to co tady zkousite je IMHO projektove rizeni ; ) mi nejvice vyhovuje Basecamp. Jeho jedina nevyhoda je nutnost registrovat usery, ale IMHO je to spise zadouci – tech, kteri opravdu CHTEJI pomoci nebude moc (a pak se aspon daji mnohem lepe „otravovat“ mailem, zjistovat stav, zadat je o pomoc atd…).

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Ten example vzniknul na základě diskuse na jabberu. Kde jsem zmiňoval že to chce nějákej issue tracker (klidně právě basecamp). Ale nevěděli jsme jak je to s registrací.

vyvazil.jakub
Člen | 6
+
0
-

BaseCamp nemá tickety, což je trochu škoda a hlavně je placený. Zkusil bych Assembla, pro otevřené projekty byly účty zdarma a workspace se dal nakonfigurovat přesně podle potřeb.

Vitek Jezek
hledá kolegy | 285
+
0
-

hele my mame nejakej firemni ucet na tom Basecampu (kde se uz i cast dokumentace resilo s Davidem), takze v tom by problem nebyl.

U nej se navic plati pouze za pocet projektu, a nezajima je, kolik je tam reglejch uzivatelu.

BTW assembla nejak nechce fungovat : (

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

Ako som si precital bakalarku od Romana Sklenaře, mam chut si ihned napisat nejaky podobny soft v Nette. Velmi sa mi pacil jeho navrh UI (str. 40 a 52).