NotImplementedException po přihlášení

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Rampa
Člen | 65
+
0
-

ahoj všem.
Dodělal jsem do projektu přihlašování a všechno šlape a ž do doby, než se zaloguju. To okamžitě vyskočí laděnka s NotImplementedException v libs\Nette\Component.php Line: 335
Je to nějaká prevence proti použití __wakeup(). To ale nikde nepoužívám. Jen Environment::getUser() a Environment::getSession(‚shop‘).
Jedu na nette 1.x php5.3

tigercz
Člen | 14
+
0
-

Ahoj mám úplně ten samý problém, na localu všechno funguje, když to nahraju na server, přihlásím se, tak bílá obrazovka v logu jsou soubory ve kterých je chyba NotImplementedException a vzniká to někde kde se volá Session.php kde se volá session_start(); Když dám do htaccess řádek php_flag session.auto_start off tak to nepomáhá :-(

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

chtělo by to upnout někam laděnku…

iguana007
Člen | 970
+
0
-

máte u adresáře sessions právo na zápis?

tigercz
Člen | 14
+
0
-

Tak už sem našel chybu, něco s tím, že jsou stejný třídy v souboru libs/Texy/texy.php a libs/Texy/libs/TexyHtml.php asi sem tam toho nakopíroval moc, tak sem tu složku Texy/libs smazal.
Jenom pro úplnost, kde je adresář sessions? Mám přihlašování, ale takový adresář nemám. Povoloval sem pro zápis jenom app/temp, app/log a document_root/files. Díky

iguana007
Člen | 970
+
0
-

Já mám v apps adresář sessions a tam se mi všechny sessions ukládají – defaultně to asi leze do tempu nastaveného v php.ini
Já to popostrčil v boostrapu:

$session->setSavePath(APP_DIR.'/sessions/');