více kategorií na fóru … jentak mě napadlo…

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
SyXcz
Člen | 75
+
0
-

Zdravim všechny co sem chodí…

Jentak mě napadlo, chodí sem hodně lidí, hodně lidí se stejným, nebo alespoň podobným zaměřením…
co takhle na fóru vytvořit novou kategorii třeba „ostatní pokec“ nebo nějak jinak klidně… kde by byly fóra jako např.

„Editory“ → kde by lidé mohli zakládat témata a kecali o editorech a jejich možnostech, vychytávky a zkratky apod… pak teba např.

„Grafika“ → kde by zas mohly sdílet různé info o tvorbě grafiky, sdílet buttony, ikonky a podobně co se hodí na web… pak třeba i fórum

„třídy co se můžou hodit“ → kde by, jak napovídá název byly různé třídy co Vás zaujali a mohli by zaujmout i ostatní

atd… atd… je tu přeci dost lidí, tak proč chodit na jiná fóra, když ta nejlepší komunita je „tady u nette“, přece se tu nemusí kecat doslova jen o nette.. jsou i jiný věci který přece používáme a kolikrát i často hledáme, abychom je nemuseli psát… stačí, že tu jsou nette zastánci, kteří vždy rádi pomůžou :)

Lopata
Člen | 139
+
0
-

Myslim, že na to je tu Nette jabber. (Najdi si nějaký příspěvek od „sodae“ :))

Lopo
Člen | 277
+
0
-

nie kazdy jabber ma … a ani nie kazdy ho moze mat …

ja napr vo worku nerozbeham ani icq, irc a pod. … dokonca aj dost webov mam blokovanych

jedine co mi z takychto veci funguje je skype a nastastie ani nette nie je blokovane …

iguana007
Člen | 970
+
0
-

Lopo napsal(a):

nie kazdy jabber ma … a ani nie kazdy ho moze mat …

ja napr vo worku nerozbeham ani icq, irc a pod. … dokonca aj dost webov mam blokovanych

jedine co mi z takychto veci funguje je skype a nastastie ani nette nie je blokovane …

a co meebo.com nebo mate i zakazany port 80? :)

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Lopo napsal(a):

nie kazdy jabber ma … a ani nie kazdy ho moze mat …

ja napr vo worku nerozbeham ani icq, irc a pod. … dokonca aj dost webov mam blokovanych

Jabber běží i na portu 443 (jabbim.cz přes server soumar), takže tohle není argument.

iguana007
Člen | 970
+
0
-

Pak je tady ještě web verze jabber chatu Nette: http://www.speeqe.com/…f.netlab.cz/

jasir
Člen | 746
+
0
-

SyXcz napsal(a):

atd… atd… je tu přeci dost lidí, tak proč chodit na jiná fóra, když ta nejlepší komunita je „tady u nette“, přece se tu nemusí kecat doslova jen o nette.. jsou i jiný věci který přece používáme a kolikrát i často hledáme, abychom je nemuseli psát… stačí, že tu jsou nette zastánci, kteří vždy rádi pomůžou :)

Já s tím souhlasím, chat je chat a fórum je fórum. Je fakt, že ani mě se nechce chodit na jiná php-dev fóra, tady je asi nejlepší komunita a velice schopní vývojáři.

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

jasir napsal(a):

Já s tím souhlasím, chat je chat a fórum je fórum. Je fakt, že ani mě se nechce chodit na jiná php-dev fóra, tady je asi nejlepší komunita a velice schopní vývojáři.

Na druhou stranu, někdo může namítat, že od toho tu je forum.php7.org.

Lopo
Člen | 277
+
0
-

ad meebo – vyzera to ako nejake proxy – nebudem posielat prihlasovacie udaje cez sluzbu o ktorej nic neviem
ad port443 – blokovanie je na zaklade nielen portov ale aj domen
ad speeqe – vyzera ze funguje

obecne tu mame blokovane napr streamovane veci, hudobne portaly (zabavu), profesia.sk, socialne siete a pod.

David Grudl
Nette Core | 8129
+
0
-

Tematické rozšíření fórum i komunitu úspěšně zabije, věř mi. Proto naopak jakékoliv netematické příspěvky nemilosrdně mažu.

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

ad David: stale si vsak myslim, ze by mohla vzniknut kategoria „Ukazkove aplikacie“, kde by ludia postovali nejake svoje appky (najlepsie formou Github) ak sa s nimi kcu podelit so svetom. A prave ma napadlo, ze postovat by mohla iba hodnost „Nette guru“ a viac, aby sa nepostoval uplny gulas.

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Nedovedu si moc představit, že nějaký Nette guru dá zdarma na GitHub nějakou svoji hotovou aplikaci.

Nicméně od září mám v plánu postupně uvolňovat užitečné útržky kódu a komponenty, které jsem za dobu programování v Nette vytvořil.