Chybí hosting pro Nette?

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
veena
Člen | 98
+
0
-

Nemáte pocit, že kdyby někdo rozjel placený hosting pro Nette – nejlépe i oficiálně posvěcený Davidem – že by to mohlo být zaplnění díry na trhu? Takový sdílený hosting by podle mě měl obsahovat:

  • PHP 5.3
  • nějakou php cache
  • klidně i předinstalované Nette a extense (možnost by asi byla Nette i zkompilovat pro optimalizaci běhu)
  • mysql 5, pgsql 9
  • nosql databáze jako mongodb a couchdb
  • možnost vícero domén pro jeden účet
  • možnost nastavení cronu
  • pravidelné aktualizace a security fixy

Taková pěti stovečka za měsíc?

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Nápad skvělý.
Osobně bych se na něčem takovém klidně podílel, ale jelikož jsem student, nemám a) finance na zakoupení stroje, b) ŽL.
Najít takový hosting, který by splňoval tyhle požadavky (také bych rád 5.3.2) se asi najít nedá… :/

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Pokud pominu couchdb a mongodb (v CZ jsem nenašel nikoho kdo by nabízel hosting).
A PostgreSQL holt nemuzeme mit vse tak:
http://www.ovh.cz/…ffic_1tb.xml?…

Petr Daňa
Člen | 109
+
0
-

A v čem je u tohohle hostingu háček? Když se kouknu co se všechno za těch 150,– / měs. nabízí, tak mi to je podezřelé, u jiných hostingů by za tohle chtěli minimálně 500,– ne-li více… Ale jestli je to všechno OK a jede stabilně, tak to by bylo super.

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

veena napsal(a):

Nemáte pocit, že kdyby někdo rozjel placený hosting pro Nette – nejlépe i oficiálně posvěcený Davidem – že by to mohlo být zaplnění díry na trhu? Takový sdílený hosting by podle mě měl obsahovat:

Po pravdě? Ani ne…:-D