Ověřená vývojové verze pro download

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Jan Vítek
Člen | 1
+
0
-

Ahoj,
chtěl bych poprosit o vytvoření ověřené vývojové verze Nette. Byl by to kompromis mezi stabilní a vývojovou verzí. Nightly build může obsahovat chyby, ověřená vývojová verze by byla starší vývojová verze, u které je již ověřeno, že nezpůsobí velké problémy.

PaBi3
Bronze Partner | 62
+
0
-

Mne sa to javí, ako zbytočná práca naviac.

Lopata
Člen | 139
+
0
-

Podle mě za oveřenou vývojovou verzi můžeš považovat tak měsíc starou vývojovou, tam už moc chyby nejsou.

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

Lopata napsal(a):

Podle mě za oveřenou vývojovou verzi můžeš považovat tak měsíc starou vývojovou, tam už moc chyby nejsou.

Cože?

Jan Vítek

Prostě stahuj aktuální, ono těch problémů většinou moc nebývá. Jedině teď novinka nette debug bar ještě neni není nejodladěnější, ale je to jen vývojářský nástroj, takže to nemá nějaký negativní vliv na aplikaci.

Petr Daňa
Člen | 109
+
0
-

Že těch problémů moc nebývá, no, delší dobu je tam jeden podstatný, a sice nepředávání lokálních proměnných dovnitř bloků, je to i hlášeno jako bug, popsána i případná jednoduchá oprava, ale opraveno to pořád není, ani žádné stanovisko od Davida.

hrach
Člen | 1834
+
0
-

Já jsem dnes kvůli CeskýHosting musel prejit na vyvojovou a krom getId namisto getName nemam zadny problem :) takze spokojenost (samozrejme nejvic z toolbaru :D)

Jakub Šulák
Člen | 222
+
0
-

hrach: Moc teď nemám čas sledovat vývoj, ale proč jsi kvůli ČH musel přejít na vývojovou (ČH taky používám, tak mě to zajímá)

hrach
Člen | 1834
+
0
-

protože sem nahral web v 0.9 na CH a vyskocil na me nejakej exception, ze musi byt ini_Set povolene; tak sem nahodil 1.0 a jede vsechno jak ma

Jakub Šulák
Člen | 222
+
0
-

A nevíte někdo k jaké změně došlo?

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

Lopata napsal(a):

Podle mě za oveřenou vývojovou verzi můžeš považovat tak měsíc starou vývojovou, tam už moc chyby nejsou.

Toto je ale velmi zly predpoklad. Treba si co to precitat ako funguje vyvoj s verzovacim nastrojom v oddelenych „branchoch“ ;)