Boolean parametry helperů v šablonách

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Petr Motejlek
Člen | 293
+
0
-

Jelikož se mi nikdo v Řešení potíží nevyjádřil, chápu to tak, že moje potíž není potíž, ale feature request, zkopíroval jsem sem tedy text z mého půdovního topicu:

Ahoj, nevím, jestli něco nedělám špatně, ale mám následující prototyp funkce, kterou používám jako helper:

<?php
function number(float $number, int $precision, boolean $displayWhenNull); // Ty datové typy tam přirozeně takhle nemám, ale aby bylo vidět, co očekávám jako parametr
?>

V šabloně potom použiju například {20|number:0,true} – nula se mi krásně předá jako integer, ale true se předává jako string „true“, logicky bych tam ale chtěl mít boolean ;)

Mám booleanovské hodnoty zapisovat nějak jinak, nebo je to chybka, kterou by bylo dobré opravit ? ;).

Díky

Ondřej Mirtes
Člen | 1536
+
0
-

Přidávám se, podle mě je to chyba, protože co jsem zatím viděl, tak lidé string předávali v uvozovkách, tudíž není důvod, aby se z true dělal string ‚true‘.

Petr Motejlek
Člen | 293
+
0
-

Opět se ozývám, abych toto vlákno trochu zviditelnil ;) Děkuji za reakci z nadace :D.

Jod
Člen | 701
+
0
-

Tam daj jednotku :D

Petr Motejlek
Člen | 293
+
0
-

Vím, že to tak jde, nicméně se mi to zdá značně ohyzdné. Taky si myslím, že tady řešíme Feature Request, ne Ways to Evade Problems ;)

Petr Motejlek
Člen | 293
+
0
-

Ehm… Mohl by se tomu někdo, prosím, věnovat? Děkuji ;)

David Grudl
Nette Core | 8147
+
0
-

Implementováno.

Petr Motejlek
Člen | 293
+
0
-

David Grudl napsal(a):

Implementováno.

Děkuji ;).