ublaboo/datagrid – js a css

MikKuba
Člen | 83
+
0
-

Chtěl bych se zeptat, zda existuje možnost dohledat a stáhnout čistě css a js soubory pro datagrid. Třeba s nabídkou různých verzí, pokud jde.

Mám totiž takový problém, že mám šablonu s Bootstrap 4.6 a jQuery 3.5.1 a datagrid mi nefunguje ve všech ohledech správně.
Narazil jsem na to nyní u inlineAdd. PHP kod je myslím správně:

       $grid->addInlineAdd()
            ->setPositionTop()
            ->onControlAdd[] = function(\Nette\Forms\Container $container) {
                $container->addText('name', '');
                $container->addCheckbox('active', 'Aktivní');
            };

        $grid->getInlineAdd()->onSubmit[] = function(\Nette\Utils\ArrayHash $values): void {

            $this->categoryFacade->save((array)$values);
            $this['dataGrid']->reload();
        };

jenže do html se mi vygeneruje tlačítko takto

<a href="/app-settings/category?do=gridCategory-dataGrid-showInlineAdd" title="Add" class="btn btn-xs btn-default btn-secondary ajax"><span class="fa fa-plus"></span></a>

Jeden problém je, že URL je špatně, protože se nacházím na /app-settings/category/10 a tady se to ID úplně zahodí.

A kliknutím nedojde k zobrazení řádku s třídou „datagrid-row-inline-add-hidden“, protože tam ani není. Objeví se až když kliknu na plusko s vadnou URL a tím pádem dojde k redraw gridu a je najednou prázdný. A stejně se ten inlineAdd neukáže.

Přijde mi, že by mohlo být něco špatně právě s jQuery, možná i samotným bootstrapem..
Nebo jsem úplně vedle?

Děkuji za rady!

Marek Bartoš
Nette Blogger | 1249
+
0
-

Nette ti url generuje na serveru, takže JavaScript téměř jistě problém nebude. A CSS už vůbec ne.

MikKuba
Člen | 83
+
0
-

Marek Bartoš napsal(a):

Nette ti url generuje na serveru, takže JavaScript téměř jistě problém nebude. A CSS už vůbec ne.

Díky za postřeh, doplnil jsem si do presenteru chybějící action s ID, takže už se to generuje správně.
Nicméně když na ten button kliknu, vidím v Tracy že se provede ajax, ale samotný řádek se nepřekreslí a nezobrazí tím pádem.

Reálně se tam vytvoří

<tr class="datagrid-row-inline-add datagrid-row-inline-add-hidden">

ale právě že tomu zůstane ta třída hidden.

Podle všeho mám správně nastavený všechny JS. Nebo hraje roli verze bootstrapu a jQuery, že by tam něco haprovalo? Mám datagrid.js stažený v bower_components a podle package.json to je ve verzi 5.5.4.

MW
Člen | 626
+
0
-

MikKuba napsal(a):

Marek Bartoš napsal(a):

Nette ti url generuje na serveru, takže JavaScript téměř jistě problém nebude. A CSS už vůbec ne.

Díky za postřeh, doplnil jsem si do presenteru chybějící action s ID, takže už se to generuje správně.
Nicméně když na ten button kliknu, vidím v Tracy že se provede ajax, ale samotný řádek se nepřekreslí a nezobrazí tím pádem.

Reálně se tam vytvoří

<tr class="datagrid-row-inline-add datagrid-row-inline-add-hidden">

ale právě že tomu zůstane ta třída hidden.

Podle všeho mám správně nastavený všechny JS. Nebo hraje roli verze bootstrapu a jQuery, že by tam něco haprovalo? Mám datagrid.js stažený v bower_components a podle package.json to je ve verzi 5.5.4.

Ukaž prosím, jaké načítáš .js.