Confirm box v Ublaboo datagridu

nightoul
Člen | 10
+
0
-

Začínám se učit s Ublaboo datagridem a nefunguje mi confirm box. Zkouším si to v basic nette sandboxu. Udělal jsem jen composer create-project nette/web-project test a composer require ublaboo/datagrid. Připojil jsem db, funguje mi render sloupců. Toto mi nejde:

$grid->addAction(„delete“, "", „delete!“)
->setConfirmation(new StringConfirmation(„Do you really…?“));

Ne že by to hodilo chybu, jen jsem čekal že se provede nějaký ten confirm dialog ale ono to rovnou spadne do handleDelete(). Nechybí k tomu nějaký JS a CSS? Buď nějaké assets nebo custom modal a něco co by dělalo preventDefault. To bych si klidně napsal, ale pak nevím, jak to na datagrid napojit. Díky za nasměrování.

Editoval nightoul (29. 3. 2022 0:36)

nightfish
Člen | 468
+
0
-

@nightoul Nasměruju tě na dokumentaci, ve které je to popsané.

nightoul
Člen | 10
+
0
-

Tak to je trapas… Díky.

Ještě prosím k tomu modalu (protože takto funguje pouze confirm box). Je to snadno nakonfigurovatelné nebo to je na složitější zásah? Mám na mysli typický BS modal

<div class=„modal fade“ id=„confirm-delete“ tabindex=„-1“ role=„dialog“>
<div class=„modal-dialog“>
<div class=„modal-content“>
<div class=„modal-header“>

</div>
<div class=„modal-body“>

</div>
<div class=„modal-footer“>
<button type=„button“ class=„btn btn-default“ data-dismiss=„modal“>Cancel</button>
<a class=„btn btn-danger btn-ok“>Delete</a>
</div>
</div>
</div>
</div>

V tlačítku má tyto data atributy (které by se do datagridu vložily přes setDataAttribute).
<a href="#" data-href="delete.php?id=1" data-toggle="modal" data-target="#confirm-delete">Delete record</a>

Jde mi o to, zda to je něco nastavitelného v datagridu, případně relativně snadno napojitelného anebo by to bylo na hlubší zásah, který nedám, takže to nechám být. Bojím se, že spíš to druhé.

Editoval nightoul (29. 3. 2022 12:01)

Pepino
Člen | 245
+
+1
-

@nightoul Můžeš si napsat svůj javascript obsluhující ten confirm box. Koukni do datagrid.js a hledej data-datagrid-confirm. Pokud nebudeš vědět co dělat tak se na to radši vykašli a spokoj se s nativním confirm boxem :)