Zmínky – jak funguje zobrazení počtu?

Kamil Valenta
Člen | 752
+
0
-

Ahoj,
jak funguje zobrazení počtu „zmínek“ v navbaru fora? Resp. kdy a jak se zmínka vyhodnotí jako zhlédnutá? V červené bublince mi tam to číslo roste, roste, roste, i když na něj kliknu, prokliknu se do vlákna… Samozřejmě se s tím dá žít :) Ale jak je to červené, tak na to klikám a je to třeba rok stará zmínka…

nightfish
Člen | 468
+
0
-

@KamilValenta Děje se mi totéž.

A jako bonus navíc – když je ve výpisu zmínek vlákno z anglické části fóra a dívám se z /cs/mentions.php, tak odkaz na vlákno nefunguje. Analogicky když jsem na /en/mentions.php, nefungují odkazy na česká vlákna.

cc @DavidGrudl

nightfish
Člen | 468
+
0
-

@KamilValenta Tak už jsem na to, víceméně náhodou, přišel. Zmínka se odmaže nikoliv při zobrazení vlákna, nýbrž až poté, co do něj pošleš další příspěvek.

Šaman
Člen | 2632
+
0
-

Tak u mě to funguje podle očekávání – zobrazím a zmínka zmizí. Vím, že ti to nepomůže, ale spíš pro info, že jak se ti to chová není asi zamýšlené chování.

Kamil Valenta
Člen | 752
+
0
-

Připadá mi zvláštní, aby člověk musel odpovídat, zvláště pak, když se od něj další interakce nevyžaduje…

EDIT: tak ano, skutečně se to číslo snižuje až ve chvíli, kdy člověk ve vláknu odpoví. Zajímavé tedy je, že některým uživatelům stačí zhlédnutí…

Editoval Kamil Valenta (9. 2. 2022 20:33)