Nette a aplikace s moduly

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
BlackSmith
Člen | 3
+
0
-

Zdravím Vás.
Navrhuji nový projekt, který by měl používat moduly resp. pluginy (něco jako ve wordpressu). Moc se mi zalíbilo nette a chtěl bych ho v projektu použít. Existuje nějaký odzkoušený postup jak lze v nette vytvořit aplikaci s moduly? Jedná se mi o moduly, které budou obsahovat jak třídy pro Model, tak presentery tak i šablony a půjdou do/z projektu přidat/odebrat (třeba pomocí nakopírování jednoho adresáře).

Příklad:
Modul na správu galerie fotek:

  • bude obsahovat v modelu třídy jako GaleryImage, GaleryImageCommentar, …
  • bude obsahovat bude obsahovat presentery a šablony na správu fotek v galerii a správu komentářů.

Našel jsem Nette\Component, ale domnívám se, že toto asi napasovat na moduly nepůjde. Dále jsem se dočetl, že nette má nějakou podporu modulů, ale nejsem schopen k tomu získat nějaké další informace.

Nerad bych vymýšlel kolo, pokud již někde existuje fungující návrh.

Díky, za odpověď.

Editoval BlackSmith (29. 1. 2010 1:42)

Vyki
Člen | 388
+
0
-

Něco podobného připravuje Patrik Votoček. Dočíst se o tom můžeš zde: http://www.vrtak-cz.net/…comming-soon \\Edit A pokud tě zajímá použití, struktura a práce s moduly tak se koukni v distribuci do složky examples na modules-usage

Editoval Vyki (29. 1. 2010 10:26)

Ani
Člen | 226
+
0
-

Já dělám něco podobnýho a jako základ jsem vycházel z příspěvku od Pandy https://forum.nette.org/…ura-a-moduly?…

BlackSmith
Člen | 3
+
0
-

Moc díky, ten projekt Patrika Votočky vypadá velice slibně. :o)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

BlackSmith napsal(a):

Moc díky, ten projekt Patrika Votočky vypadá velice slibně. :o)

Myslel jsem že takhle dokážou moje jméno *** jenom na úřadech… :-P Ne pokud vás ohledně toho cokoli zajímá tak budu na PS tak se stavte.

BlackSmith
Člen | 3
+
0
-

vrtak-cz napsal(a):

Myslel jsem že takhle dokážou moje jméno *** jenom na úřadech… :-P Ne pokud vás ohledně toho cokoli zajímá tak budu na PS tak se stavte.

Za jméno se omlouvám.
Bohužel Pardubice jsou v tomto počasí pro mě špatně dostupné, ale do Brna se určitě pokusím dostat.

Otázek bych měl víc než dost :o). Už se těším na první testovací verzi.

Přeji hodně úspěchu.