Nezobrazuje se debug bar – ale pouze v jedné action

mkoula
Backer | 52
+
0
-

Ahoj,

na Nette 3.1 na PHP 8.0.3 se mi na jedné action/url nezobrazí debug bar, na všech ostatních funguje bez problému.
Nemáte někdo nápad, co by to mohlo způsobovat? Případně co zkusit.

V rámci HTML se vůbec nevygeneruje Tracy kód na konci HTML. U všech ostatních stránek ano.

Kamil Valenta
Člen | 762
+
0
-

Probíhá komunikace s tou action z požadované IP? Když si IP dumpneš, je to ta, kterou podmiňuješ Tracy?
Nesahá ta actiona do cookies? Když si v té actioně dumpneš cookie „nette-debug“, má očekávanou hodnotu, která podmiňuje Tracy?
Nemá ta actiona jinou doménu, když zmiňuješ URL? Že by se tam ta cookie vůbec neposlala…

EDIT: případ. když si uděláš request třeba z CLI přes cUrl, ani tak není Tracy v HTML obsažena? (pro vyloučení toho, že to za nějakých tajemných podmínek uřezává nějaký doplněk v prohlížeči…)

Editoval Kamil Valenta (19. 4. 2021 12:27)

David Grudl
Nette Core | 8133
+
0
-

Nebo tam vypínáš session?

mkoula
Backer | 52
+
0
-

Právě že to je na stejné doméně a session tam používám, bez ní by to nefungovalo vůbec. Stránka funguje i se snippety na bázi ajaxu – tam u některých requestů debug bar funguje a u některých nefuguje. Ajax call proběhne, stránka se přegeneruje, ALE debug bar nic neukáže, přitom u jiných requestů ano (filtry v menu, přegenerují vylistování).
Pokud vygeneruju celou stránku – debug bar se nezobrazí…

dakur
Člen | 493
+
0
-

Není nějaká chyba v konzoli nebo error v Network panelu devtools?

mkoula
Backer | 52
+
0
-

dakur napsal(a):

Není nějaká chyba v konzoli nebo error v Network panelu devtools?

Bingo. Já se díval do konzole, ale tam nic není, v Network – jsem viděl ajaxové requesty a nic nebylo špatně a až v Sources tabu je x url položek ala:

/en/?_tracy_bar=content-ajax.fb9bc54c94_1&XDEBUG_SESSION_STOP=1&v=0.38154687668762866 a jejich obsah je:

Unable to fetch script source.

Screenshot

Že by to mělo něco spojeného s xdebugem?

UPDATE: Zkoušeli jsme to u kolegy ještě na Nette 3.0 a PHP 7.4 a tam vše funguje… Přijde mi, že se to děje jen u requestů, které vyžadují více zdrojů – když vylistování vrací 80 objektů – AJAX se provede, ale v debug baru vidět není, zatímco s nějakým menším počtem 10 objektů ano… Nejaký limit?

Editoval mkoula (19. 4. 2021 16:00)