Fórum – problikávání menu

dakur
Člen | 493
+
+2
-

Když najedu na časový údaj o příspěvku (např. před 3 hodinami), zmizí vrchní sticky menu. Když odjedu, zase se objeví. Při ježdění myší po stránce je to psycho. 🙂

Edit: když najedu vlastně na cokoliv, co má tooltip.

Editoval dakur (10. 11. 2020 16:43)

Petr Parolek
Člen | 455
+
0
-

Mám poslední Firefox na desktopu a nic takového jsem nikdy nepozoroval. Ani na na webkitu (chrome, ms edge)

Editoval ppar (10. 11. 2020 17:12)

Šaman
Člen | 2633
+
0
-

Už jsem chtěl napsat, že mi to v Chrome nedělá, ale ono to dělá, pokud mám stránku odrolovanou níž. Při stránce až nahoře to nedělá.
A ten tooltip se mi zobrazuje dvakrát – jednou nějaký JS popup (černý, nad prvkem), podruhé jako běžný html title (vpravo pod kurzorem).

Offtopic: A kromě toho mi dneska nějak hodně zvětšily H1 nadpisy. A nemohu vyloučit, že jsem si něco rozvrtal u sebe :)

Editoval Šaman (10. 11. 2020 17:29)

David Grudl
Nette Core | 8099
+
+3
-

opraveno

dakur
Člen | 493
+
0
-

Jo, už to nedělá, díky.

CZechBoY
Člen | 3608
+
+6
-

mně se ještě stává, že při najetí na počet lajků/hodnocení příspěvku se tooltip s počtem +/- zobrazí až někde u scrollbaru a kvůli tomu se zobrazí u spodní/horizontální scrollbar

David Grudl
Nette Core | 8099
+
0
-

Ty už jsem zrušil.

romanm
Člen | 27
+
+2
-

Já to stále vidím :-)

Pavel Kravčík
Člen | 1180
+
0
-

@romanm: Nepomůže CTRL+SHIFT+R?

Šaman
Člen | 2633
+
0
-

Nepomůže. (Chrome 86 na Win10)
Ale nijak zvlášť mi to nevadí.

romanm
Člen | 27
+
0
-

Tyhle možnosti jsem zkoušel a nic. Mě o to také nejde, jen spíš reakce na to, že to stále vidím.

David Grudl
Nette Core | 8099
+
0
-

Aha, už chápu který tooltip myslíš. Nevím jak to snadno vyřešit, tak třeba někdy se to opraví samo :)

dakur
Člen | 493
+
0
-

@DavidGrudl Není to tou knihovnou? Já mám ozkoušenou tippy.js. Ta používá vevnitř popper.js k pozicování tooltipu, což používá i Bootstrap. Umí řešit i onu zmíněnou věc se dvěma tooltipy – viz zde.

Editoval dakur (12. 11. 2020 9:44)

David Grudl
Nette Core | 8099
+
0
-

Zkusil jsem tippy a dělalo to to stejné…

Pokud přijdete na to, jaké CSS to fixne, rád to tam dám. Ale fakt nevím…