Latte Replace filtr – nahrazení znaku za html a zachování escapování

d@rkWolf
Člen | 162
+
0
-

Zdravím, lze nějak zachovat escapování proměnné a potom nahradit znak(čárku ,) za html?

Takhle to funguje, akorát tím vypnu escapování.
{$item->phone|replace:‚,‘,‚<br>‘|noescape}

Nebo to <br> jde zapsat do toho nahrazení nějak, abych to escapování „přechcal“? zkoušel jsem tam přidat lomítka, ale nepomohlo…

Je to string z DB vkládaný BFU z adminu, konkrétně tohle na telefon, plní se tím <li>čko uvozené ikonama a já bych potřeboval, aby v případě, že se zadají např. v tomto případě 2 telefonní čísla za sebou oddělené čárkou, aby se ta čárka nahradila <br> tagem na odřádkování. Abych zůstal v jednom <li>, ikona se zachovala před 1.řádkem a další řádek dodržel odskočení seznamu.

Akorát bych rád zachoval escapování těch dat, jenže když tam to |noescape nedám, vyplivne to na mě escapované <br> viditelné na stránce mezi těmi čísly telefonů. Obvykle používám |noescape jen pro obsah vkládaný přes ckeditor.

David Matějka
Moderator | 6445
+
0
-

ahoj, můžeš kouknout, jak je implementovaný filtr breaklines a udělat si podobnou verzi filtru pro čárku. Nebo nahraď čárku za \n a použíj breaklines

{$item->phone|replace:',':"\n"|breaklines}
d@rkWolf
Člen | 162
+
0
-

@DavidMatějka Ahoj, to mě napadlo s tím \n a breaklines, ale nefungovalo mi to(vepsalo mi to rovněž do textu to \n), může to být tím, že jsem použil ‚\n‘ místo „\n“?

d@rkWolf
Člen | 162
+
0
-

Tak sem to zkusil, fakt, je to těma uvozovkama – proč, co mi uniklo?

Edit: aha, už to vidím, dík

Editoval d@rkWolf (20. 5. 2020 20:13)