Novinka: možnost tagovat příspěvky na fóru

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
David Grudl
Nette Core | 8133
+
0
-

Na fórum jsem přidal novou funkcionalitu, která bude užitečná hlavně pro ty, kteří potřebují s fórem aktivně pracovat. K jednotlivým tématům si nyní můžete přiřazovat tagy a komentáře. Otagovaná vlákna pak zobrazíte přes odkaz „Tagy“ v horním menu.

Důležité je, že všechny tagy a komentáře jsou čistě ve vaší režii a nikdo jiný je nevidí.

Tagovaní si můžete vyzkoušet přímo v tomto vlákně. Úplně dole na stránce vidíte (jste-li přihlášení) okénko „Tagy“ a textové políčko, kde je můžete zadat oddělené čárkou (např: zajímave, dokumentace). Do okénka pod ním můžete připsat svou poznámku. Poté kliknete na tlačítko „nastavit“.

Od této chvíle vám již web bude automaticky nabízet tagy zajímave a dokumentace, takže příště je nastavíte pouhým zaškrtnutím.

Enjoy!

Aurielle
Člen | 1281
+
0
-

Pěkné, jen stránka Tagy by mohla něco říct, když jsem tu funkci zatím nepoužil… ale jen návrh ;)

iguana007
Člen | 970
+
0
-

Začal jsem docela hodně používat fci tagů a možná by nebylo odvěci tu stránku trošku více zpřehlednit, protože se mi to tam začíná plnit … co takhle např. přidat accordion na jednotlivé tagy?

David Grudl
Nette Core | 8133
+
0
-

A jeste guitar a posoun a mame celou kapelu!

…co je to accordion?

iguana007
Člen | 970
+
0
-

na jQuery UI webu mi nejak nejede to demo … tady je demo na puvodni plugin, ktery se nasledne implementoval do jquery ui:
http://jquery.bassistance.de/accordion/demo/

EDIT: tak uz mi jede i tam … :P

Editoval iguana007 (10. 2. 2010 20:40)

OK3
Člen | 91
+
0
-

Tagování vláken je OK.
Chybí mi tu ale možnost přidat konkrétní příspěvek do oblíbených. Typicky se jedná o příspěvky s nějakou radou nebo kódem, která by se mohla v budoucnu hodit. U dlouhých vláken tagování nestačí, protože je potřeba najít ještě ten konkrétní příspěvek..

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Zde pomohou záložky v prohlížeči.

OK3
Člen | 91
+
0
-

Záložky problém řeší, ale neřeší jej podle mého názoru efektivně. Stejným způsobe by přece bylo možné řešit tagování vláken, ale z jistého důvodu tu je možnost využít pro to funkci fóra. Přijde mi pak logické aplikovat stejnou funkčnost i na jednotlivé příspěvky.

Blizzy
Člen | 149
+
0
-

Jenom drobnost:
Hláška You do not have created any tags. se objevuje i v české částí fóra, a navíc je gramaticky špatně.