DebugMode ignoruje změny v latte a bere /cache/latte (nutnost promazávat cache)

SniferBlack
Člen | 3
+
0
-

Ahoj,

vím, že se tady ten dotaz párkrát opakuje v minulých letech, ale nedospěl jsem k nějakému vhodnému řešení.

Všechny šlo v pohodě a ze dne na den se mi přestaly rozpoznávat změny v latte souborech. Už to řeším nějaké ten den. Celou dobu mám nastavené v configuratoru setDebugMode(true). Když si dumpnu configurator je tam debugMode true. Když si někde v presenteru dumpnu Latte/Engine je v něm AutoRefresh ⇒ true.

Proto zde prosím o radu. Nahrál jsem si zálohy z předchozích dnů, ale nepomohlo a pořád to bere z /cache/latte. Jsem trochu bezradný, každopádně není to tak šílený problém po každé změně promazávat cache, jen mi to vadí když to do této doby nedělalo :D.

Díky. Honza

David Grudl
Nette Core | 8105
+
0
-

Co se změnilo z jednoho dne na druhý?

SniferBlack
Člen | 3
+
0
-

Jen jsem přidával nové šablony a presentery, nic složitého stahování dat z databáze pomocí dibi a zobrazování v latte šablonách, takže presetery, latte šablony, services pro databázi.

David Grudl
Nette Core | 8105
+
0
-

Latte se orientuje podle času změny souboru, můžeš ověřit, že se po editaci opravdu mění?

SniferBlack
Člen | 3
+
0
-

No přišel jsem na jednu věc, když jsem vzal obsah latte, smazal daný soubor, poté vytvořil nový a vložil do něj obsah tak se to u daného souboru spravilo a při vykreslení se nebere z cache ale reaguje na změny po opětovné změně. Na serveru kam posílám soubory se mění čas souborů po změně. Tím pádem bych tohle musel udělat asi u každého souboru zvlášť, to asi není úplně optimální řešení. Netuším teda čím jsem to mohl způsobit.