Blokace odchozích emailů z vývojového prostředí

TMScz
Člen | 24
+
0
-

Zdravím,

nemáte někdo nějaké čisté řešení, jak zabezpečit, aby z vývojového prostředí neodcházely nežádoucí emaily?

Nevím, jestli je možné nějak v configu nastavit, aby v případě, že je email odeslán z localhostu, odešel na jinou (mou) emailovou adresu, popř. aby se nepouzil smtpmailer ale klasicky mail, ktery dokazu odchytnout?

Popr. jestli jde nejak odchytnout i mail ktery je odesilan smtpmailerem?

Jde mi spíš o to, jestli by mě někdo nenavedl na správné řešení, než abych někam dával podmínky typu if dev tak nic neposilej.. apod

Díky:)

David Matějka
Moderator | 6445
+
+4
-

ahoj, na localhostu budes mit ten mailer jinak nakonfigurovany – coz bude fungovat za predpokladu, ze pouzivas spravne DI a vsude mas zavislost na IMaileru.

jak jej jinak nakonfigurovat, na to je nekolik moznosti, treba nextras/mail-panel, ktery ti odeslane maily zobrazi v tracy.

Dalsi moznosti je treba pouzit fake-smtp jako mailhog, ktery si lokalne spustis a nasmerujes na nej smtp nebo treba cloudovy mailtrap.io

TMScz
Člen | 24
+
0
-

David Matějka napsal(a):

ahoj, na localhostu budes mit ten mailer jinak nakonfigurovany – coz bude fungovat za predpokladu, ze pouzivas spravne DI a vsude mas zavislost na IMaileru.

jak jej jinak nakonfigurovat, na to je nekolik moznosti, treba nextras/mail-panel, ktery ti odeslane maily zobrazi v tracy.

Dalsi moznosti je treba pouzit fake-smtp jako mailhog, ktery si lokalne spustis a nasmerujes na nej smtp nebo treba cloudovy mailtrap.io

Pecka, ten mail-panel je přesně co jsem myslel:) Já používal sw typu papercut ale to mi nefunguje na smtp, i když, jestli se nepletu, by to nastavit jít mělo…

Každopádně díky za tip, tohle jsem potřeboval:)