Nella CMS Jak to s ní vlastně je?

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
necris
Člen | 8
+
0
-

Ahoj,

nějakou dobu s nette už pracuju ale asi jako většině se mi nechce psát vlastní CMS. Tady na fóru jsem našel pár zmínek o Nelle, tak by mě zajímalo kdy zhruba bude k dispozici.
Dík, necris

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

Kdybys přišel do nette jabber room (muj popis info) tak tam ti řeknem

ale měla už být 1.1.10, něco se nelíbilo Vrtákovi tak to ještě posunul a pak zjistil že bez datagridu (nebo databáze) je nella 3× rychlejší takže se čeká až to se zoptimalizuje … :)

Wamer
Člen | 14
+
0
-

Přidávám screen z administrace Nelly. Doufám, že se na mě Vrták nebude zlobit :)
http://ukaz.at/2w
Je tam nenastylovaný DataGrid.

Editoval Wamer (3. 1. 2010 14:34)

Jakub Šulák
Člen | 222
+
0
-

A je někde napsáno, co tento CMS umí, respektive bude umět?

necris
Člen | 8
+
0
-

tak dík za info, doufám že fixy nelíbivých věcí půjdou rychle. Už se na ním moc těšim :)

Editoval necris (6. 1. 2010 9:15)

Ivorius
Nette Blogger | 119
+
0
-

Protože s Nette zatím skoro nic neumím, tak se na to také třesu, protože mi doufám poslouží jako vzdělávací aplikace co a jak v Nette udělat :)

RaR
Člen | 42
+
0
-

Bude Nella fungovat i pro php 5.2.x ?

v6ak
Člen | 206
+
0
-

Ledaže by to někdo (možná já) portoval.
Pokud se do toho pustím, tak asi pomocí automatizovaných skriptů, ale teď i v nejbližší budoucnosti mám jiné priority.

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

RaR napsal(a):

Bude Nella fungovat i pro php 5.2.x ?

Já to rozhodně neplánuji (připadá mě to zbytečné). Nicméně fork na githubu se dělá snadno takže když se toho někdo ujme tak se tomu nebráním. Což nic nemění na faktu že rozhodně nedoporučuji se do toho pouštět teď kdy je vše v hodně raném stádiu.

v6ak
Člen | 206
+
0
-

Dělal bych to skriptem, takže fork v tomto slova smyslu by to nebyl. Vydání nové verze by pro mě znamenalo (snad co nejvíce automatizovaně):

  1. stáhnout nové zdrojáky
  2. upravit je všechny
  3. otestovat (automatizace závisí na unit testech apod.)
  4. publikovat
Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Více info zde: https://forum.nette.org/…offiko-forum

Poprosím asi o uzamknutí tohohle vlákna. Případně i přesun do archivu. (a tak za týden smazat)

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Zatím jsem to zamčel.