Veselé Vianoce a šťastný nový rok 2010

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
marek-m
Člen | 66
+
0
-

Veselé Vianoce a šťastný nový rok 2010, tak aby Vám priniesol niečo nové, ako mne v tomto roku Nette

Ondřej Mirtes
Člen | 1536
+
0
-

Spoustu presenterů, neméně modelů, optimální počet rout a co nejméně Laděnky přeje všem Nettistům do roku 2010 Ondra Mirtes :)

Tomik
Nette Evangelist | 485
+
0
-

A já vám všem přeju, abyste u počítačů museli trávit co nejmíň čas. Vždyť život se odehrává tam, venku! :)

pf 2010

despiq
Člen | 320
+
0
-

No tak snad az zitra panove ne? A k tomu se pochlubit kdo co dostal!

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Také se přidávám… Hodně štěstí zdraví a takové ty keci co se říkají…

PF 2010

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

Tomik napsal(a):

A já vám všem přeju, abyste u počítačů museli trávit co nejmíň čas. Vždyť život se odehrává tam, venku! :)

pf 2010

Počkej ona je to fakt pravda?? Za žaluziemi je opravdu živý svět? Jako s chodícími lidmi? S těmi, „co-nepíší-ale-mluví“?? :-D Tak toto prozření je asi nejhezčí dárek na Vánoce, co jsem si mohl přát…jestli je to pravda…snad se k ověření někdy dostanu :-) Díky!

Každopádně hezké Vánoce :-)

JakubKohout
Člen | 92
+
0
-

Ondřej Brejla napsal(a):

Tomik napsal(a):

A já vám všem přeju, abyste u počítačů museli trávit co nejmíň čas. Vždyť život se odehrává tam, venku! :)

pf 2010

Počkej ona je to fakt pravda?? Za žaluziemi je opravdu živý svět? Jako s chodícími lidmi? S těmi, „co-nepíší-ale-mluví“?? :-D Tak toto prozření je asi nejhezčí dárek na Vánoce, co jsem si mohl přát…jestli je to pravda…snad se k ověření někdy dostanu :-) Díky!

Každopádně hezké Vánoce :-)

coo? takovej spoiler :'(( právě muj život přestal mít smysl … už po druhý (po prvé když jsem se dozvěděl źe ježíšek neexistuje)

Všem přeju hezký vánoce, hodně sexu, kupu dárků, nemálo lásky a další podobný „drobnosti“ ;)