nettrine ako extendnut entity z vendor v app

stewestw
Člen | 42
+
0
-

ahojte,
je nejako mozne rozsirit entity definovane vo vendore nasledne v app? potreboval by som naviazat custom tabulku na core extension, ako rozsirujuce data a nechcem aby sa prejavili na vsetkych projektoch.
dakujem

Martk
Člen | 652
+
+1
-

Když je to ve vendoru, tak bych to měl vždy jako super class , v projektu to budeš ale muset vždy extendnout.

stewestw
Člen | 42
+
0
-

@Martk , dakujem, toto riesenie som pozeral, ale nevyhovuje mi uplne bohuzial. potom by som musel zakazdym manualne updateovat /app follder s entitami cim by som moc neziskal.
je prosim este nejaka ina moznost, ako pridat zavislost 1:n do entity content napr mimo vendor?

Martk
Člen | 652
+
0
-

Nic jiného mě nenapadá, teda napadá, ale tomu se chceš obloukem vyhnout :) tady se to řešilo i v komentářích https://pehapkari.cz/…cnost-entit/

David Matějka
Moderator | 6445
+
+4
-

melo by to jit vyresit pres ResolveTargetEntityListener

  • ve balicku budes mit interface, nejakou abstraktni tridu nebo traitu a zakladni implementaci (ktera akorat pouzije abstraktni tridu/traitu a implementuje interface)
  • v balicku se budes vsude (v queries, mappingu apod) odkazovat na interface
  • ta zakladni implementace bude registrovana v tom target entity resolveru, ale v aplikaci budes moci vytvorit jinou implementaci a nastavit ji tomu resolveru
stewestw
Člen | 42
+
0
-

dakujem za rady. s tou interface to ide, ale zistil som, ze musim prerobit domain design, nakolko by bolo toto potrebne casto menit.