Ambiguous class/ mail builder

sonik
Člen | 18
+
0
-

Zdravím, mám formulář pro registraci a když se chci zaregistrovat má mi přijít E-mail s ověřovacím odkazem, to funguje v pořádku, ale kolega píše, že mu nic nechodí. Tak jsem chtěl udělat EmailQueue, abych viděl v db odchozí emaily. A tady nastal ten problém, hazí mi to tuto chybu

Ambiguous class App\Components\Requests\EditRequestsForm resolution; defined in /var/www/{sitename}/app/components/Requests/EditRequestsForm.php and in /var/www/{sitename}/app/Components/Requests/EditRequestsForm.php.

A ukazuje mi to, že chyba je konkrétně na

$mailBuilder = new MailBuilder();

A nerozumím co se tím po mně chce, protože s komponentou EditRequestsForm v tomhle případě ani nepracuji. Snad je můj popis problému pochopitelný, nevím jak bych to popsal lépe :/
Předem díky za rady

Editoval sonik (27. 2. 2019 19:43)

nightfish
Člen | 472
+
0
-

sonik napsal(a):

…/app/components/Requests/EditRequestsForm.php and in
…/app/Components/Requests/EditRequestsForm.php.

  1. Promazat cache RobotLoaderu (či jiného autoloaderu).
  2. Všimni si rozdílu components vs. Components. Nemáš na serveru náhodou nakopírovanou složku Components dvakrát – jednou s malým počátečním písmenem a podruhé s velkým?
Roman Halaxa
Člen | 60
+
0
-

Jak řekl nightfish. Nejspíš máš na serveru složky components a Components. Stane se to snadno když si všimneš že máš nekonzistentně pojmenované složky (respektive jednou s malým začátečním a jednou s velkým) a opravíš to protože tě to štve :D na serveru je na jednou složka navíc a všechno v ní je duplicitní a hází to tuhle chybu.