config.neon chyba formátování

endy
Člen | 18
+
0
-

Zdravím založil jsem si svůj první projekt. A současně mám problém s formátováním v config.neon potom, co jsem přidal CalculatorManager.
Zkoušel jsem tam to formátování všemožně poupravovat ale prozatím se mi to nepodařilo vyřešit. Měl by někdo nějakou radu? Děkuji.

Screen chyby:
https://prnt.sc/ldgmgg

David Matějka
Moderator | 6445
+
+1
-

kombinujes tam odsazovani tabulatory a mezerami, musis to sjednotit

endy
Člen | 18
+
0
-

David Matějka napsal(a):

kombinujes tam odsazovani tabulatory a mezerami, musis to sjednotit

Hmm myslíš, že by jsi mi mohl dát nějaký příklad jak by to mělo správně vypadat ? Ja si stále nejsem vědom co tam je špatně. Ja to tam dopsal přesně tak jak to bylo původně.

CZechBoY
Člen | 3608
+
+2
-

Správně by to mělo být buď vše odsazené mezerami nebo tabulátory…
V svém editoru si zapni zobrazování bílých znaků (white space) a uvidíš to na první šupu…

Webster.K
Člen | 192
+
+1
-

Vždy než v configu začnu na novém projektu cokoliv dělat, udělám to tak, že řádek po řádku smažu aby se spojila slova a znova enter, tabulátor a odsadím. Je to sice chvíle zdržení, ale jediná možnost. Alespoň pak vím, jak ten soubor mám… spíš mě zaráží, že neexistuje v Nette něco, co by si s tím poradilo, protože mi tohle přijde hodně nešikovný…

endy
Člen | 18
+
0
-

Už to vidím díky.

Pavel Kravčík
Člen | 1180
+
+3
-

@Webster.K: Prostě si vyber jeden způsob a ten používej. Většina IDE to umí i „přeformátovat/nahradit“.

Webster.K
Člen | 192
+
0
-

Jeden způsob jsem si vybral a ten používám :) dopracoval jsem to i tak daleko, že mám v NetBeans prázdný projekt, kde jsou všechny tyto věci upravené a při založení nového projektu se mi nakopíruje přesně ta verze kterou potřebuji a která je opravená. Musím ještě vymyslet, jak udělat, aby se rovnou i všechny knihovny projektu aktualizovali na poslední verzi, ale to je diskuse na jiné vlákno :)

sucho
Člen | 57
+
+2
-

Na túto chybu používam jeden trik

CTRL + A, TAB, SHIFT + TAB (Mac OS CMD + A, TAB, SHIFT + TAB)

Funguje aj v Netbeans aj v PHPStorm :D

CZechBoY
Člen | 3608
+
0
-

@sucho Funguje to i na zanořený odsazení? tzn. ne jen na první úrovni?

sucho
Člen | 57
+
0
-

CZechBoY napsal(a):

@sucho Funguje to i na zanořený odsazení? tzn. ne jen na první úrovni?

@CZechBoY Funguje to aj na zanorené …vždy mi to poriešilo problém s hlásením zlého odsadenia