[Poslední sobota, 98] Praha (29. 9. 2018)

chemix
Nette Core | 1296
+
+8
-

Poslední sobota je pravidelným místem setkání všech fanoušků programování webových aplikací, ať už to jsou odborníci nebo amatéři. Cestujeme po republice kde se dá. Vstup na akci je zdarma, jen prosím potvrďte účast.

Program

10:00 💻 Workshop

13:00 🍽 Oběd

15:00 🎤 Přednášky

  • David Grudl – Novinky v Nette Framework
  • Jan Tvrdík – Typový systém v PHPStanu
  • Tomáš Markacz – Od PHP k Node.js
  • Láďa Prskavec – JAMStack – moderní webová architektura založená na JavaScriptu a API
  • Miloslav Hůla – Latte makro embeddedSvg (lightning talk)

19:00 🍺

  • Pivo & networking

PoSobotu nám pomáhají tvořit partneři děkujeme

Golden partners

IDE partner

chemix
Nette Core | 1296
+
+1
-

Přemýšlím nad tématem workshopu, napadá mě něco frontendového → vue.js? nebo něco takového klasického, ale probrat to pořádně, zevrubně, do hloubky s ukázkou z praxe → formulář. Nějaké jiné nápady?

Sitole
Člen | 39
+
0
-

Konečně jsem se dokopal k tomu, že se tam taky podívám, tak doufám že tam zapadnu. Není mi ale úplně jasné, kdy akce začne. Workshop začíná v 10, ale u akce je napsáno od 15 hodin.

chemix
Nette Core | 1296
+
+1
-

Workshop je od 10 rano.
Prednasky zacinaji od 15h.

kalatalabnik
Člen | 35
+
0
-

Tak jak píšeš.
Jdeš na workshop? Tak na 10.
Jenom přednášky? Stačí na 15.

chemix
Nette Core | 1296
+
0
-

Program ready

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

@chemix niekde som cital, ze na workshop sa treba registrovat cez EB. Ale nikde tu nevidim odkaz. Pridas ho tu prosim…

chemix
Nette Core | 1296
+
+1
-

Registrace na workshop

ps: díky @srigi

vojtamares
Člen | 26
+
0
-

@chemix jak to vidíš s tím workshopem na Vue.js který jsi zmiňoval výše, celkem mě to zajímá, tak jestli náhodou se ti to nepodařilo :)

chemix
Nette Core | 1296
+
+2
-

Ahoj @vojtamares workshop bude s Pavlem Jandou o SRP.

Co se Vue.js tyce, tak planujeme s @Felix jednodenni skoleni Vue.js viz https://communitte.com/academy

Brzy vyhlasime beta skoleni

Pavel Janda
Člen | 977
+
+2
-

Hello.
Na konci sobotního Workshopu jsem slíbil, že do ukázkového repozitáře přidám phpstan + code sniffer. Nyní je to přidáno a scripty lze spustit například takto:

composer tests
composer phpstan
composer phpcs (composer phpcsfix)
Gappa
Nette Blogger | 199
+
0
-

Ahoj,

bude případně nějaký záznam nebo slajdy? Zajímaly by mě především ty novinky v Nette :)

Tento blogpost jsem četl a i kdyby se „jen“ probíraly tam zmíněné body více do hloubky, tak by to mohlo být pro spoustu lidí zajímavé :)

chemix
Nette Core | 1296
+
+1
-

Ahoj @Gappa, natacelo se, ted ma video master man vsechny podklady tak jakmile budou strihnute videa tak dame link sem a dame vedet na twitteru ← doporucuju sledovat ;-)

Gappa
Nette Blogger | 199
+
0
-

chemix napsal(a):

Ahoj @Gappa, natacelo se, ted ma video master man vsechny podklady tak jakmile budou strihnute videa tak dame link sem a dame vedet na twitteru ← doporucuju sledovat ;-)

Super, díky! :)

Gappa
Nette Blogger | 199
+
0
-

Ahoj,

jak to prosím vypadá s videi? :)

Vím, že tady ani na Twitteru se link zatím neobjevil, ale pro jistotu se ptám :)

chemix
Nette Core | 1296
+
+3
-

@Gappa cekam stale na dodadni