Checkbox při editaci po nastavení setDefaults nefunguje

d3tr1tus
Člen | 52
+
0
-

Ahoj mám problém u checkboxu. Používám bootstrap-toggle aby se to zobrazovalo jako switch button a při editaci když zavolám na formulář setDefaults, tak se zobrazí tlačítko správně, ale při odeslání formuláře je checkbox vždy FALSE, ale při tom v kódu je, že je checked.

$form->addCheckbox("required")
				->setAttribute('data-toggle', 'toggle')
				->setAttribute('data-on', "Ano")
				->setAttribute('data-off', "Ne")
				->setAttribute('data-onstyle', 'primary')
				->setAttribute('data-offstyle', 'danger')
				->setAttribute('class', 'atribut-required');

Takhle přidávám checkbox do formuláře.

Mohl by jste mi někdo poradit?

Díky

David Matějka
Moderator | 6445
+
0
-

chapu spravne, ze required ve zpracovani v onSuccess je false?

  • ostatni fieldy se zpracovavaji spravne?
  • koukni se, jaka data jsou v $_POST, respektive co browser posila na server (v prohlizeci v developer tools/network)
d3tr1tus
Člen | 52
+
0
-

@DavidMatějka přesně tak.

  • ostatní fieldy se zpracují správně a vše se správně uloží
  • hází to Status Code 303 See Other, ale vše projde a uloží se a Dump mi vyhodí taky vše správně až na ten checkbox
David Matějka
Moderator | 6445
+
0
-

@d3tr1tus musis se kouknout do toho panelu, jaka post data se tam poslala – u toho requestu zalozka Headers/Form data

d3tr1tus
Člen | 52
+
0
-

@DavidMatějka odesílají se všechny kromě těch checkboxů, ale proč to nevím. Při přidávání se odešlou všechny a to je to ten samý formulář.

Editoval d3tr1tus (27. 8. 2018 17:00)

CZechBoY
Člen | 3608
+
0
-

Mas ty checkboxy zaskrtnute? Nezaskrtnute se totiz neposilaji…

d3tr1tus
Člen | 52
+
0
-

@CZechBoY právě že je mám zaskrtly. A stejne se v dumpu zobrazuji jako false i v Form data vubec nejsou. Netuším kde se to mohlo změnit když v kódu jsem kontroloval, že po zaskrtnuti mají normálně checked.

David Matějka
Moderator | 6445
+
0
-

pokud se vubec neodeslou zaskrtnute checkboxy (tedy nejsou videt v network ani v $_POST), tak musis hledat chybu na klientu, v tom bootstrap-toggle

d3tr1tus
Člen | 52
+
0
-

@DavidMatějka je to tak na některých stránkách funguje v pořádku switch button a na některých nazaskrtne checkbox jako checked.