[Poslední sobota, 93] Praha (27. 1. 2018)

před 20 dny

chemix
Moderator | 832
+
+8
-

Poslední sobota je pravidelným místem setkání všech fanoušků programování webových aplikací, ať už to jsou odborníci nebo amatéři. Cestujeme po republice kde se dá. Znalost Nette Frameworku je výhodou, ale ne nutností. Vstup na akci je zdarma, jen prosím potvrďte účast.

Program

10:00 💻 Workshop

• David Matějka: Best practices after quick start

13:00 🍽

• Oběd

15:00 🎤 Přednášky

• Honza Černý: Nette Framework 2018
  • Tom Poledný: Genetický algoritmus
  • Honza Tyl: Megatred všudypřítomná umělá inteligence
  • Petr Soukup: Vychytávky v AWS cloudu
  • Tomáš Votruba: Co vlastně dělá Rector v praxi? (EN)
  • Karel Čížek: Kde jste byli vy, když Meltdown a Spectre navždy změnily svět?

19:00 🍺

• Pivo & networking

PoSobotu nám pomáhají tvořit partneři, děkujeme

před 19 dny

Tomáš Votruba
Moderator | 1138
+
+2
-

Už jsem měl pár teoretických přednášek o AST, tak je čas na akci :)

Byl by zájem o přednášku Co vlastně dělá Rector v praxi?

před 17 dny

chemix
Moderator | 832
+
0
-

❓ Dotaz: Chtel jsem se zeptat. Nasel by se zde nekdo, kdo by mi chtel pomoci s prvnim dilem „Nette začátečnické otázky trošku pokročile“.

Napad na prvni tema by bylo: Formulare v Nette Framework. Jelikoz, je zde vice moznych postupu a nektere se hodi na neco, a s nekteryma je zacatecnik seznamen od pocatku a pak je v realite predhozen pred trosku jina reseni, ktere ne vzdy pusobi jasne a pochopitelne (hlavne proc se to dela tak „komplikovane“ kdyz jsem to mohl mit jen v presenteru)

a vyzva je to treba uchopit v anglictine? 😉

před 9 hodinami

chemix
Moderator | 832
+
0
-

S Davidem Matejkou @DavidMatějka jsme domluvili dalsi z rady workshopu. Tentokrate se zamerime na „fazi“ po dokonceni Quick Startu. Takze vhodne jak pro zacatecniky, tak pro pokrocile. David predstavi jeho adresarovou strukturu, nauci vas lepe pracovat s formularema a mnoho drobnych zlepsovaku pro vase workflow. Workshop bude plny vhodnych doporuceni jak dane veci delat „spravne“.