multihosting

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Oggy
Člen | 306
+
0
-

Chtěl bych přejít na nějaký multihosting, který bude co nejvíce splňovat požadavky Nette.

V českých luzích a hájích jsem toho moc nenašel.. kde mi dohrají rozšíření jako Imagick a Bundled GD.. a ještě to bude za rozumnou cenu..

pak volba padala na Hostmonster..ale co jsem tak ted četl.. pomalé a s výpadky?..má s tím někdo zkušenosti? ..nebo doporučí jiný multihosting?
díky

Tomik
Nette Evangelist | 485
+
0
-

Z těch českých: není to úplně multihosting, ale za malý příplatek se tam dá pod jedním účtem hostovat více domén. Podmínky pro Nette splňuje bez problémů. Osobní (velmi osobní – pokud přijdeš na Poslední sobotu a budeš mít štěstí, můžeš se tam s lidma od toho hostingu potkat :D) přístup. Má iMagick i GD…

http://hosting.blueboard.cz

(P.S.: Kdyby ses chtěl zaregistrovat, dej mi vědět, mám 200,– Kč slevový kupón…)

Oggy
Člen | 306
+
0
-

Děkuju za info.. koukám na to, ale http://hosting.blueboard.cz/…hostingu.php tohle asi není to pravé ořechové..pokud bych chtěl mít pro svého klienta emaily..ftp účet .. přístup do databáze z 99% asi ne..ale co kdyby..

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

Můžeš se porozhlédnout zde: seznam Nette hostingů

medhi
Generous Backer | 255
+
0
-

Oggy, pokud bys chtěl mít pro klienta přístup se vším extra, tak náš multihosting se na to samozřejmě nehodí, ale je potom možné hosting oddělit a udělat z něj extra hosting.

Oggy
Člen | 306
+
0
-

medhi napsal(a):

Oggy, pokud bys chtěl mít pro klienta přístup se vším extra, tak náš multihosting se na to samozřejmě nehodí, ale je potom možné hosting oddělit a udělat z něj extra hosting.

je někde nějaké info? .-) .. Nejsem si přesně jist jak tomu mám rozumět? .. extra hosting = multihosting jak jsem ho popisoval výše? ..

medhi
Generous Backer | 255
+
0
-

Extra hosting myslím prostě další plnohodnotný hosting, kde můžeš být správcem ale nemusíš. Správcem může být ten klient a může už si dělat všechno sám. Jestli chceš, ozvi se mi, rád ti vše vysvětlím

medhi
Generous Backer | 255
+
0
-

Oggy, už 2× jsi mi psal na ICQ, 2× jsem ti odpověděl, ale bez další odezvy. Chodí ti zprávy ode mě? Pokud ti nic nepřišlo, zkus mi napsat na jabberu nebo gtalk medhius at gmail.com.

iguana007
Člen | 970
+
0
-

Já mám jeden projekt, který má několik samostatných webíků a každý z nich má jednu doménu. Vše mi jede bez problémů na jednom hosting účtu s pomocí htaccess.

Adresářová struktura je nasledující:

./domena1/
./domena1/index-domena1.php
./domena2/
./domena2/index-domena2.php
./domena3/
./domena3/index-domena3.php
./.htaccess
./index.php

htaccess vypadá nějak takto:

#domena1.cz
RewriteCond %{HTTP_HOST} domena1.cz
RewriteCond %{REQUEST_URI} !domena1/
RewriteRule ^(.*)$ domena1/$1 [L]
#domena2.cz
RewriteCond %{HTTP_HOST} domena2.cz
RewriteCond %{REQUEST_URI} !domena2/
RewriteRule ^(.*)$ domena2/$1 [L]
#domena3.cz
RewriteCond %{HTTP_HOST} domena3.cz
RewriteCond %{REQUEST_URI} !domena3/
RewriteRule ^(.*)$ domena3/$1 [L]

Zkoušeno již na několika českých hostinzích a jede to bez problémů… ale je třeba ověřit, zda-li to nekoliduje s podmínkami provozovatele …

igi

Oggy
Člen | 306
+
0
-

medhi napsal(a):

Oggy, už 2× jsi mi psal na ICQ, 2× jsem ti odpověděl, ale bez další odezvy. Chodí ti zprávy ode mě? Pokud ti nic nepřišlo, zkus mi napsat na jabberu nebo gtalk medhius at gmail.com.

nechodí..zvláštní .. jsem si říkal, že se tě nedá zastihnout:-) ..ale on mi poslední dobou pidgin trošku blbnul.

napíšu na gtalku.

Karel Dytrych
Člen | 2
+
0
-

Jako alternativu k multihostingu mohu doporučit virtuální server od www.vas-hosting.cz s VPS Centrem… Je to jako hosting, jen si tam můžete domény aktivovat sám.
http://www.vas-hosting.cz/…istrace.html