instalace a registrace addons v neon hlásí vždy chybu

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
pavel81
Člen | 34
+
0
-

Zdravím, potřeboval bych trošku pomoci. Při registraci snad jakéhokoli doplňku v neon. Mi to hlásí podle mně nesmyslnou chybu a předpokládám, že problém bude někde z mé strany. Teď si nevybavím přesné znění chyby, ale hlásí to, třída-class… extensions extensions nenalezena-chyba. Pročišťoval jsem cache, hledal různě na internetu, ale nic jsem nenašel. Má s tím někdo zkušenosti?? Můžete mi poradit, už jsem z toho…:) Díky, s pozdravem Pavel

Editoval pavel81 (4. 2. 2017 11:46)

David Matějka
Moderator | 6445
+
0
-

Jak jsi instaloval ty addony? pres composer?

pavel81
Člen | 34
+
0
-

Ahoj, jasně přes composer.

pavel81
Člen | 34
+
0
-

.*json jsem vyplnil podle návodu. Tak jak to mělo být údajně vyplněno, ale je možné že tam přeci jen nějaká chyba je??

pavel81
Člen | 34
+
0
-

Díky, za upozornění. Měl jsem defaultně vyplněnej .json. Jenže pro nette 2.4. Používám nette2.3. Nevím, nějak jsem to přehlédl. Už přepsal a teď by podle mého mělo stačit zadat jen update?? Díky za každou radu!! :)

CZechBoY
Člen | 3608
+
0
-

Doplň si verze ~2.3.0 u Nette a composer update by mělo stačit. Nebo rovnou zmigruj na Nette 2.4 ;-)

pavel81
Člen | 34
+
0
-

Teď by to snad už mělo fungovat.:) Uvidíme…:)

pavel81
Člen | 34
+
0
-

Zdarvím, děkuji všem za pomoc. Nakonec se to vyřešilo, snad beze zbytku. Pro CZechyBoY, myslím, že je výhodnější napsat jen zkrácenou verzi zdroje. A potvrdilo se to. Když jsem nezadal jen 2.3, ale celý zápis. Měl jsem tam nějaké konflikty ohledně verzí, nepomohla ani vlnovka před uvedením nette v composeru. Tjst, chyba podporováno až od verze 2.3.4, 2.3.6 atd. Nebo jinak napsáno, mělo by to vzhledem k uvedení vlnovky s tím vypořádat. Děkuji všem Pavel81

pavel81
Člen | 34
+
0
-

CZechBoY napsal(a):

Doplň si verze ~2.3.0 u Nette a composer update by mělo stačit. Nebo rovnou zmigruj na Nette 2.4 ;-)

Zdravím a předem děkuji za nabídnutou pomoc! :) Když jsem ale nezadal jen 2.3, ale celý zápis. Měl jsem tam nějaké konflikty ohledně verzí, nepomohla ani vlnovka před uvedením nette v composeru. Tjst, chyba- podporováno až od verze 2.3.4, 2.3.6 atd. Nebo jinak napsáno, mělo by to vzhledem k uvedení vlnovky s tím vypořádat. Nevím teď přesně, ale předpokládám, že to konkrétní balík kterého se týká vlnovka, před uvedením verze jen znamená, že to tento balík přeskočí, bez dalších modifikací. Což není u některých přímo žádouci. Když tak mě prosím oprav. Děkuji a s pozdravem Pavel81