Šablony jednotlivých modulů

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
weckho
Člen | 94
+
0
-

EDIT: Vyřešeno – příště to nejdřív vyzkouším a potom se budu ptát :)

Ahoj,

mám v aplikaci dva moduly – Content a Admin. Presentry mám pojmenovány ve tvaru Modul_NamePresenter. Nevím ale, jak mám pojmenovat šablony. Jak určím, který @layout.phtml bude patřit frontendu, a který administraci? A taktéž další soubory šablony.

Děkuji.

Editoval weckho (20. 10. 2009 19:10)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

Pokud by to někdo v budoucnu hledal tak raději ještě napiš řešení…

Honza Kuchař
Člen | 1662
+
0
-

nebo smaž téma.

weckho
Člen | 94
+
0
-

Řešení: Šablony rozdělíme do složek podle modulů – pokud tedy mám modul Admin, budou soubory šablon v adresáři app/templates/AdminModule. Soubory pro modul Content v app/templates/ContentModule apod.

jasir
Člen | 746
+
0
-

Bacha na to, do budoucna je nová doporučená struktura modulů. Není jí nutné používat, ale například v poslední vývojové revizi již je potřeba to řešit pomocí dědění od OldPresenter

V nové struktuře se tedy pro modul Admin šablony nachází v app/AdminModule/templates, presentery v app/AdminModule/presenters

Editoval jasir (20. 10. 2009 21:30)

Ondřej Mirtes
Člen | 1536
+
0
-

jasir napsal(a):

Bacha na to, do budoucna je nová doporučená struktura modulů. Není jí nutné používat, ale například v poslední vývojové revizi již je potřeba to řešit pomocí dědění od OldPresenter

V nové struktuře se tedy pro modul Admin šablony nachází v app/AdminModule/templates, presentery v app/AdminModule/presenters

Mimochodem, kam v této nové struktuře mám dát BasePresenter a layout společný pro všechny moduly? Dal jsem to přímo do /app/, ale nelíbí se mi to tam.

jasir
Člen | 746
+
0
-

Mám je v app/presenters a v app/templates.

Ondřej Mirtes
Člen | 1536
+
0
-

Nj, ale mít v těch složkách po jednom souboru, ještě když mají jako název množné číslo, mi přijde ještě horší… Původní struktura byla lepší, ale uvidíme, co David zamýšlí.