Nette vrací prázdnou stránku

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
thm
Člen | 147
+
0
-

Zdravím,
potřeboval bych poradit. Při přesunu aplikace na webhosting mi aplikace vrací prázdnou stránku.
viz http://zapisy.lazne-belohrad.cz/…sy-beta/www/

<html><head></head><body></body></html>

Nevíte někdo čím je to způsobené?
(Requirements Checker)
V logu aplikace nic.

David Matějka
Moderator | 6445
+
0
-

co mas za verzi nette? respektive jak to mas instalovane? ukaz composer.json, on totiz treba web-project ma pro nette/caching verzi nastavenou na ^2.3, coz nainstaluje 2.4.*, ktere uz vyzaduje php 5.4. nebo ukaz vystup z composer show -i

iguana007
Člen | 970
+
0
-

na 99% bych to tipnul na nepovolený zápis do adresářů log+temp

Editoval iguana007 (13. 1. 2016 13:24)

thm
Člen | 147
+
0
-

composer.json

{
      "require": {
            "php" : ">=5.3.2",
            "nette/nette": "~2.2.6",
            "nextras/forms": "~1.4",
            "ezyang/htmlpurifier": "~4.7"
      }
}

Verze Nette je 2.2.7

Na lokálu staženo přes Composer (Sandbox), včera jsem to překopíroval na webhosting - nic víc neumím.
thm
Člen | 147
+
0
-

@iguana007 O to jsem webhosting žádal (chmod přes ftp mají zakázané) dnes ráno, protože Nette házelo chybu, že neexistuje soubor v temp při fopen. Odpoledne psali, že je to zařízené (teď jsem to ještě kontroloval a na log a temp je 0777).

thm
Člen | 147
+
0
-

@iguana007 No ale koukám, že na automaticky vytvořeném podadresáři temp\cache\_Nette.RobotLoader je zase 0755. Myslel jsem, že když povolí zápis do temp adresáře, že je automaticky povolen zápis i níž. Tak to asi bude tím
(?).

iguana007
Člen | 970
+
0
-

thm napsal(a):

0755 je ok ;)

thm
Člen | 147
+
0
-

@iguana007 Aha, pravda oprávnění vlastníka na zápis je. Já že tam je v temp\cache\_Nette.RobotLoader\ vytvořený soubor _2eff6eb0dafbffee83f6f0cccaa40842 o velikosti 0kB (i když on by se asi ani nevytvořil). Nicméně problém přetrvává.

Editoval thm (13. 1. 2016 14:44)

iguana007
Člen | 970
+
0
-

Jelikož ti vyskočí 500 error, tak by měl být někde zaznamenaný – požádej si o error log z Apache (ne ten v Nette), tam by si měl zjistit, proč to padá…

David Matějka
Moderator | 6445
+
0
-

Hazi to tam error od nette, takze to bude ve slozce log. pokud ne, tak na ni nejsou prava na zapisovani

iguana007
Člen | 970
+
0
-

David Matějka napsal(a):

Hazi to tam error od nette, takze to bude ve slozce log. pokud ne, tak na ni nejsou prava na zapisovani

To je imho nově, já tam doteď viděl non-nette pětikilo …

David Matějka
Moderator | 6445
+
0
-

jj bylo tam jiny. pak tam bylo nette 500 a ted uz je tam zas jina chyba :)