Nejnovější verze Nette v minifikované podobě

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
tpmar
Člen | 30
+
0
-

Neexistuje někde nejnovější verze Nette v minifikované verzi? Nejlépe nějaký nette.min.php? :) Případně, jestli by mi někdo poradil, jak do toho později přidávat různé addony?
Děkuji

tpmar
Člen | 30
+
0
-

blaztar:
Na to jsem se již díval ale z tohoto nechápu, jak můžu přidávat do minifikovaného Nette další doplňky. Jestli stačí jen soubor phar rozbalit, nahrát do archivu složku s addonem a pak ho zpětně zkomprimovat do phar?

CZechBoY
Člen | 3608
+
0
-

Stejně mi přijde, že ta minifikovaná verze je už k ničemu. Přece je tam celé nette a ne jen části, které potřebuju.

David Kudera
Člen | 455
+
+1
-

Párkrát už se tu podobné věci řešili. Třeba tady nebo tady . Osobně bych taky spíš raději nastavil pořádně opcode cache

tpmar
Člen | 30
+
0
-

Já pouze hledám způsob, jak vytvořit v Nette skript, který mi dokáže dynamicky přidávat inputy. A vzhledem k tomu, že jsem dostal projekt, který není vůbec napsán v Nette a jenom čerpá z minifikované verze Nette, snad ještě verze 0.9, tak hledám způsob, jak přidat Replicator od Kdyby.
Nejedná se mi o rychlejší načítání stránek, co jsem tak pochopil z odkazů ale o využití knihovny Nette a dalších v mém projektu.