RobotLoader nemůže vytvořit cache adresář

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
pave.kucera
Člen | 122
+
0
-

Snažím se vytvořit jeden menší web pod Nette a na localhostu mi všechno funguje perfektně, ale když jsem se pokusil spustit testovací verzi na hostingu, vyskočila mi bílá stránka, tak jsem zapnul laděnku, která hlásí

Unable to create directory '/blablabla/app/temp/cache/c-Nette.NRobotLoader'.

Vtip je v tom, že ten adresář se vytvořil, anebo se mi aspoň zobrazuje na ftp :). Ještě mě napadlo spustit requirements checker a ten mi hlásí varování

Memcache extension  	Memcache extension is optional. If it is absent, you will not be able to use MemcachedStorage.

Nefunguje mi RobotLoader právě kvůli zaplému memcache, anebo je to v něčem jiném? Budu vděčný za jakékoli postrčení :)

grogy
Člen | 147
+
0
-

Máš nastavená práva pro tu danou složku (777)?

pave.kucera
Člen | 122
+
0
-

Právěže mám, tohle jsem kontroloval jako první :(.

David Grudl
Nette Core | 8155
+
0
-

To vypadá jako problém se safe mode. Zkus použít nějakou novější verzi – stable nebo development.

(vlastně by bylo úplně nejlepší, kdybys vždy smazat temp a zkusil postupně obě verze a napsal sem report, jestli to v obou funguje dobře – díky).

pave.kucera
Člen | 122
+
0
-

Zdá se, že to bylo verzí frameworku – vyzkoušel jsem jak vývojovou verzi (revision 80cf60a released on 2009–08–26), tak verzi stabilní (revision c82239a released on 2009–08–17) a web běží jak má :-).

David Grudl
Nette Core | 8155
+
0
-

super!