Nepřečtené příspěvky zde na foru

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
premek_k
Člen | 172
+
+4
-

Také vám zde na foru „mizí“ nepřečtené příspěvky?
Přijdu sem, prolítnu pár nových s tím, že se později vrátím ke zbytku nových, ale při příští návštěvě již žádné z původně nových mnou nepřečtených příspěvků nevidím – resp. již nejsou označené, aniž bych je četl.
Trochu mne to mrzí. Jde s tím něco dělat?
Děkuji, pěkný víkend.
PK

HonzaN
Člen | 64
+
+1
-

Já mám opačný problém – přečtené zůstávají zvýrazněné :-)

Šaman
Člen | 2635
+
+3
-

Taky mě to dřív vadilo, nakonec jsem si zvykl. Fórum neřeší návštěvu jednotlivých příspěvků, ale jen návštěvu celého fóra. Takže když jednou načtete stránku fóra, označí se vám všechny příspěvky jako přečtené. Ale aby vám zvýraznění nepřečtených nezmizelo hned, tak je tam asi 20 minut timeout, než se tak stane. Bohužel výsledek je trochu matoucí. Nejprve se opravdu přečtené příspěvky stále zobrazují jako nepřečtené a po dvaceti minutách pak zmizí označení všech, tedy i opravdu stále nepřečtených.
A ještě horší je, když se na fórum proklikáte z googlu při hledání řešení nějakého problému – i po zobrazení jediné stránky hluboko v historii se nové příspěvky vynulují.

Grez
Člen | 7
+
0
-

Osobně jsem si zvykl číst fórum přes Nejnovější příspěvky, ukazuje to všechna témata za poslední měsíc seřazené dle posledního příspěvku. Akorát to tedy bere celé forum v obou jazycích, ale to imo až tolik neva (byť lituji případného cizince, který by to chtěl používat…)

David Grudl
Nette Core | 8133
+
+2
-

Cizinci vidí jen anglické příspěvky.