Vlastní Identity s Doctrine

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Lukeluha
Člen | 130
+
0
-

Ahoj,

používám knihovnu Kdyby\Doctrine k integraci Doctrine do Nette. Řeším přihlašování uživatelů. V modelu mám třídu User, která je namapovaná na db tabulku users. Jelikož mi přijde zbytečné používat třídu Nette\Security\Identity , když mám svou třídu pro uživatele, chtěl jsem tuto třídu použít pro přihlašování. Svou třídou User jsem implementoval rozhraní IIdentity a přidal potřebné metody getRoles() a getId(). Mám také svůj autentifikátor a v posledním kroku vracím nově vytvořenou instanci třídy User . Pokud v presenteru zavolám $user->login("admin", "123"), kde $user je User služba od Nette, vše proběhne bez chyby, nicméně při dalším načtení stránky mi nette vyhodí chybu Class __PHP_Incomplete_Class has no unserializer. Abych řekl pravdu, moc nevím co s tím, ani jestli na to jdu dobře.

Díky moc předem za odpovědi.

Editoval Lukeluha (22. 3. 2015 23:05)

looky
Člen | 99
+
0
-

Entity nejdou jen tak serializovat. Tvůj problém řeší tohle rozšíření, ale pro Nette 2.3 budeš muset použít patchnutou verzi. např tady.

Lukeluha
Člen | 130
+
0
-

Díky moc, funguje to :)